Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretném megváltoztatni a...

Szeretném megváltoztatni a vezetéknevemet?

Figyelt kérdés

Lehet úgy, hogy egy teljesen olyan nevet, ami nem családban van? Tehát egy random "idegen" nevet?

És mit csináljak azzal, hogy vettem előre majd' egy évvel egy koncertjegyet, de közben megváltozik a nevem? Nem lehet törölni, sem újat kérni.


2019. ápr. 6. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor varj meg a nevvaltoztatassal. Jakab Karcsi 2 ev mulva is lehetsz.
2019. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemsokára 18 leszek, és már nagyon régóta várom azt, hogy levehessem apám nevét ...Nem akarok + egy évet várni ...Az nem elég, ha a belépőnél bemutatom a névváltoztatási iratot(ami bizonyítja, hogy én vagyok) ??
2019. ápr. 6. 08:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kérdezik a neved koncertre belépéskor. Online check-in-el nekem még repüléskor sem kérdezték soha 😂
2019. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kell felmutatni személyit? Akkor honnan tudják, hogy pl nem loptam a jegyet? Mert ezen rajta van a nevem, bankkártyás netes fizetés volt, és megvan, hogy melyik szék az enyém.
2019. ápr. 6. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!