Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért félek?

Szerintetek miért félek?

Figyelt kérdés
Mindig is oda voltam a horrorokért, de egy jó fél éve abbahagytam. Aztán az elmúlt 1-2 hétben újra elkezdtem creepy pastákat nézni. Azt eddig is tudtam hogy félek (persze kis mértékben) az ilyen dolgoktól, de hát ez csak normális egy úgymond kezdőnél. De most hogy újra elkezdtem, egyszerűen annyira félek a sötétben hogy ilyen legalább 6 éves korom óta nem volt. Nappal semmi bajom, szemrebbenés nélkül megnézem ezeket a videókat, de este a sötétben nagyon parázok. De csakis este, akkor ha egyedül vagyok a szobámban (vagy akármelyik szobába). Tudom hogy ott van mellettem egy szobányira édesanyám, egy emelettel felettem pedig a bátyám, de ha egyedül vagyok a sötét szobába, akkor félek. Persze tudom hogy a horrorok miatt, de eddig nem is volt ennyire nagy mértékű félelmeim emiatt. Gondolkoztam, és eszembe jutott hogy van amikor iszok kávét, van amikor nem. És ez az érzés nem minden este van. Tegnap előtt egyáltalán nem féltem, akkor nem ittam. Tegnap este féltem, és ittam is. Ezzel lehet összefüggésben? Vagy ha nem, tudtok tippeket adni hogy ne féljek? És tudom hogy sokan le fogják írni hogy "jaj csak ne nézz ilyeneket", de én továbbra is nézni akarom, hiszen érdekes sztorik és kíváncsi vagyok:p A kávét még meg tudom oldani, igazából azt csak az íze miatt iszom. Minden választ előre köszönök ^^

2019. ápr. 6. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Kávéról átválthatsz koffeinmentesre, ha tetszik az íze. Viszont, az kicsit más ízűbb, minőségtől függően.


A kávéval lehet összefüggésben, mivel a közhiedelemmel ellentétben, a kávénak legalább(!) annyi negatív hatása is van, mint pozitív. Összességében messze nem egészséges, és az arra hajlamosaknál elősegíti a depressziót, a szorongást, és így tovább. Utána lehet nézni a kávé negatív hatásainak.


Természetesen nem csoda, hogy kávé nélkül nyugodtabb az ember.

2019. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Már biztos hogy a kávé volt a gond, ma néztem a legtöbb creepy pastát, nem ittam kávét és minden oké:D Legközelebb ha nagyon megkívánom koffein mentesen iszom

2019. ápr. 7. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!