Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél ha észre vennéd...

Mit tennél ha észre vennéd hogy az egyik ismerősöd (akivel amúgy utáljátok egymást) nagyon sok mindenben elkezdett hasonlítani rád, utánoz téged? És ezt mások is észre veszik

Figyelt kérdés

2019. ápr. 8. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem érteném mi van.
2019. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akit utálok, az már nem az ismerősöm, mert ignoráltam.
2019. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem sem az ismerősöm sehol, csak ismerem a személyt, és a közös ismerőseink hívták rá a figyelmem
2019. ápr. 9. 11:43
 4/5 Fish1 ***** válasza:
Azon csodálkoznék, hogy nincs semmi eredeti ötlete. Ha mást utánoz, elveszíti azt, aki ő lenne valójában.
2019. ápr. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Átéltem, még anno szakgimnáziumban. 19 évesek voltunk, amikor feltűnt illetve felhívták a figyelmem rá, hogy xy majdnem ugyanolyan színű hajat csináltatott, ugyanolyan stílusú ruhákat vett, ugyanolyan színekben, és ugyanoda lövetett ékszert, mint ahol nekem volt. Sőt ugyanabból a témából akarta írni a szakdolgozatát is...


Bár nem szerettem a lányt, jóindulattal próbáltam hozzáállni, mégpedig először nem hittem el a dolgot. Odamentem hozzá és beszélgetni kezdtem vele, majd a tárgyra tértem, elmondtam neki, hogy nagyon zavar a dolog és fejezze be. Erre egy beteges mosollyal csak annyit felelt, hogy örül, hogy mások azt mondták hasonlít rám, meg hogy túl átlagosan nézek ki, így nem nehéz utánozni.

Rá néhány hétre "véletlen" elmondtam, hogy piercinget akarok a fülem egyik porcába lövettni, természetesen eszem ágában sem volt. Egy hét múlva megcsináltatta és rém undorító volt. Akkor odamentem hozzá és elmondtam, hogy rendesen átlett verve. Azt hiszem ezen a ponton vette a lapot.

2019. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!