Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiskorban miért voltam agresszív?

Kiskorban miért voltam agresszív?

Figyelt kérdés
Kiskoromban(6-12)nagyon agresszív voltam. Számítógéptől anyám rángatott el én meg beleharaptam. Ráadásul megütöttem többször egy cicának a fejét(nem erősen).+szaltóztattam egy kiscicát. Most már nagyobb fejjel eléggé bánom ,hogy ilyeneket tettem,hiszen nagy állatbarát vagyok. Anyukámtól már bocsánatot kértem de a macsekoktól nem tudok. Nem tudom elviselni ,hogy elrontottam nekik azt az egy napot az életükből... Mostmár szerencsére mindkettő cicának van egy nagy udvara ahol boldogan elvannak. Ezzel próbálom magam nyugtatni de nem nagyon megy. :(

2019. ápr. 8. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kell bocsátanod magadnak, hiszen csak gyerek voltál. Mennyi idő telt el azóta?
2019. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2év
2019. ápr. 10. 07:00
 3/3 anonim válasza:

Szia, koncentrálj arra, hogy most mi van. A múlt elmúlt, változtatni nem tudsz rajta, csak feleslegesen stresszeled magad, és hidd el bajosan találsz olyat aki nem csinált dolgokat régen amikre most nem büszke :)

A lényeg, hogy ne sajnálkozz, legyél jobb.

2019. máj. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!