Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani olyan pszichol...

Tudtok ajánlani olyan pszichológust, aki terhességmegszakítás feldolgozásával foglalkozik, Debrecenben?

Figyelt kérdés

6 hete történt egy baleset és védekezés ellenére mégis teherbe estem. Nagy dilemmában voltunk a párommal mi lenne a jó döntés, de végül túl sok választásunk nem maradt, hiszen a magzat nem fejlődik normálisan. Így mindenképp műtéti beavatkozásra van szükség. Már most érzem, hogy egyedül ezt nem fogom tudni feldolgozni és ezért szeretnék pszichológushoz fordulni. Aki járt már hasonló cipőben és tudna segíteni nekem, hogy hova fordulhatnék,nagyon hálás lennék.


22/L


2019. ápr. 9. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
30%
Azért arra kíváncsi lennék, hogy honnan a francból veszed, hogy a magzat nem fejlődik normálisan, amikor egy hat hetes ultrahangon is maximum a petezsák látszik meg jó esetben van szívhang...
2019. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy az ötödik és a hatodik héten is elmentem orvoshoz és mind a kétszer volt ultrahang, ott mondták. Neked nyilván fontos volt belekötni ebbe az egészbe :)
2019. ápr. 9. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!