Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolnak engem magasabb...

Miért gondolnak engem magasabbnak mint amekkora vagyok?

Figyelt kérdés
Én olyan 187-188 cm körül vagyok és mindenki azt gondolja hogy 190 cm felett vagyok és nem akarják elhinni amikor elmondod nekik hogy mekkora vagyok valójában ha valakit megkérdezem hogy ő mekkorának tippel azt válaszolja hogy olyan 192-193 cm volt már aki 195 öt is mondott miért gondolnak ilyen magasnak?
2019. ápr. 9. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Optikailag ennyinek látszol.
2019. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Azt gondolom hogy kinézek ekkorának ha mindenki ezt mondja de mitől van az hogy magasabbnak tünök
2019. ápr. 9. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Hat ezt igy nagyon nehez lesz latatlanban megitelni
2019. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Velem is ez van, nekem nagyon hosszúak a lábaim és emiatt tűnök magasabbnak. Meg amúgy ha cipőben vagy az rádob pár centit amúgy is, főleg ha vastag a talpa.
2019. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Személyesen vagy képeken?


Én 170cm vagyok, de rólam is mondták már, hogy képen még egy +5cm-t hozzátettek volna így ránézésre. Élőben nem.

2019. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4. Személyesen
2019. ápr. 9. 17:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha vekony vagy, mint egy ropi, akkor optikailag magasabbnak nezel ki. Vagy egy jo kis Air Force +3 centi meg egy kakashaj +5 centi es maris nem csak kinezel 195-nek, hanem annyi is vagy.
2019. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!