Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik embertől kell félni...

Robinson801 kérdése:

Melyik embertől kell félni vagy tartani? Nagyszajù beszédestől vagy a csendesebb, visszafogottabbtòl?

Figyelt kérdés
pszichòlgia,emberismeret,lélektan

2019. ápr. 11. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ te milyen vagy.

Mindenkinek más.

Én konkrétan agyam eldobom a szófosástól, mikor semmi értelmeset nem tud mondani, de csak mondja és mondja, mindenbe beleköt, mindent jobban tud.... Ez a halálom.


De aki meg szeret sokat dumálni annak ez a tökéletes partner.

F36

2019. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Csendes, visszafogottól. Egyrészt általában nem őszinte, másrészt tele van félelmekkel és komplexusokkal. Több olyan embert is ismertem, akik nagyon csöndesek és visszafogottak voltak. Majd facebookon küldtek halálos fenyegetéseket másoknak, vagy éppen nagyon durván megaláztak és csúfoltak másokat. Olyat is ismerek, aki kis híján halálra verte a barátnőjét, mert a komplexusai miatt rengeteg elfojtott agresszió és féltékenység volt benne. Egy olyan visszahúzódó embert sem ismerek, aki ne lenne látens pszichopata és ne lenne tele ijesztő agresszióval.
2019. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt így ebben a formában nem lehet megmondani, vagyis nincs korreláció a két állítás közt.
2019. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerd meg mindkettőt és döntsd el melyik imponál jobban.

F.

2019. ápr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából ez szerintem a helyzettől függ... melóhelyen, suliban a csendes, visszafogottabb tuti nagyobb játékos pl. :D Például melóban volt, hogy szarrá szivattak első napomon, mert azt hitték megtehetik... :) végén szóltam a főnöknek, akit ismertem régről és jól megszivatta őket. :D

Egy részeg estén aki csendes az sokszor tényleg csak tök béna és ártalmatlan. :D

Nagyszájú, beszédestől akkor kell amúgy max, ha intelligens, a kettő nem jár kéz a kézben. :D Plusz az érzelmi intelligencia is kérdés, anélkül lehet akármilyen okos, mert emberi kapcsolatokban nem lesz az és akkor édesmindegy, hogy nagyszájú vagy csendes-e.

2019. ápr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a nagyszájútól.
2019. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!