Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy tudtátok megszokni a...

Ti hogy tudtátok megszokni a 4 kor kelést? Hétvégén is felkeltek hajnalban? Hánykor fekszetek le?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne 4kor kelni?
2019. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy huzamosabb ideig keltem hajnali háromkor, szóval a négykor kelés kutyafüle.


10-kor alszok.


Hétvégén nem kelek korán.

2019. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon le vagyok merülve akkor a szombatot nagyjából átalszom. A koránkelés az ellenségem, kb akkor aludnék el mélyen, amikor szól az ébresztő és ez nagyon vacak. Ha csak egy órával később kellene kelni, jobban bírnám. Néha van du műszak, de nem állandó jelleggel. Nagyon szoktam neki örülni, mert pl aludhatok, nem kell korán feküdni se (bagoly lennék alapból), és még bent is nyugisabb.
2019. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 3.50kor kelek vagy 4.45kor a munka miatt. Időben kell feküdjek, 9kor, ha 3.50kor kelek. De viszont akkor 7re érek haza, 2 óra evés, fürdés, párkapcsolat. Már belejöttem. Mindig is korán keltem, 6kor már virítottam szombaton, vártam a rajzfilmeket. Viszont bárhol elalszok 20 perc alatt :D
2019. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!