Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utánoz? Szerintetek ez...

Miért utánoz? Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

van egy barátnőm akit gimi óta ismerek és egyszerűen nem lehet rá mást mondani, mint, hogy utánoz..

külsőre: alapból hasonlítunk kicsit mert ő is kb 165cm magas és szőkésbarna a haja.

de konkrétan már egy ideje úgy öltözik ahogy én egy pár éve öltöztem...

ugyan olyan hátizsák mint nekem annó, ugyan olyan fazonú pólók + kardigán kombinációk. Azok a színek. van 1-2 ruhadarabja ami teljesen ugyan olyan.

Amikor én sminkeltem hétközben akkor ő is, amikor én nem akkor ő sem..

Pl. én imádom a csíkos/kockás dolgokat.. már ő is kb csak olyanokat hord..


belsőre:

az én véleményemet tartja a magáénak ő is. Másoknak elmondja szó szerint azt amit én mondok mintha az ő véleménye lenne...

Ha én csinálok valamit, rögtön ő is akarja. ha nem vonom be valamibe megsértődik..

a szófordulatai és a beszédstílusa teljesen olyan mint az enyém volt gimi vége felé


2019. ápr. 13. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Most miért baj az, ha nevelsz egy egykorú lányt??
2019. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!