Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lelki allapotunk kihat a...

A lelki allapotunk kihat a kezirasunkra?

Figyelt kérdés
Az elmult egy-masfel evben volt egy eleg rossz periodusom lelkileg. Kijottem belole, most mondhatni jol vagyok. Az elmult napokban vettem eszre, hogy ha sima, nem vonalas lapra irok akkor szinte teljesen egyenesen irok. Az elmult idoben eleg konkretan jobbra lefele lejtettek a soraim.. hallottam ezzel kapcsolatban valamit meg regebben, hogy ha felfele ivelnek a sorai az adott szemelynek, optimista, ja lefele akkor pesszimista. Nalam lehet valami osszefugges ezzel? Esetleg tapasztaltatok hasonlot? Elore is koszi:) 16/L

2019. ápr. 14. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Grafológia. Olvass utána ha érdekel a téma.

Igen, kihatással van. Magamon is észreveszem ugyanezt, pedig kétszer annyi vagyok, mint te. Az se mindegy, mennyire van időm írni. Amúgy is ocsmány volt mindig is a kézírásom, és a sulis füzeteim teljesen más írásképet mutatnak, mint a mostani írásom. (annyira hogy konkrétan el se tudom olvasni xD)

2019. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem.
2019. ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Mindig is szr volt a lelkiàllapotom és a kéziràsom is ritka ocsmàny. Volt hogy beirtam munkahelyen vagy kepzesen a jelenletit es voltak akik azt nézegették milyen ocsmàny az iràsom. Kis .....
2019. ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Legfeljebb trehányságról árulkodik. Semmi más. Nem kell túlgondolni.
2019. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Biztosan láttál már zen kör szimbólumot (enso), egyetlen ecsetvonással készül és arról árulkodik, hogy készítője hányadán áll a megvalósításnak. Így a kalligráfia művelése és felfogható egyfajta lelki tisztító gyakorlatnak, ennek a nyugatibb megfelelője pedig a grafológia ami inkább csak elemzés.
2019. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Mindenre kihat az ember lelkiállapota, felsorolok néhányat. Emésztés, alvás,széklet, libidó, étvágy... nem tudnál olyat mondani, amire ne lenne hatással a lelki állapot, sőt, még a hangodat is befojásolja, a testbeszédetet is. Szóval a grafológia nem egy nagy durranás kb, olyan, mintha azt mondaná valaki az ég kék, a fű zöld.
2019. ápr. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!