Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg igaz a vörös skorpió...

Tényleg igaz a vörös skorpió pletyka? Vác és Bgy környékén nagy visszhangkja van hogy meglépett amerikába. Miért vörös skorpió a neve?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 14. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos igaz! Meglépett.
2019. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
igen igaz én ismerem szügyben lakott a játszótól nem messze. egy olyan lánnyal ált össze akivel nem kellett volna az volt a büne hogy szivbol szerette a lanyt es szinte mindent megadott neki de lany nem igazan szerette. eljegyezte a csajt. halottam mar a suli parkban sirni. hibai ellenere jo ember es ezt a csaj nagyon eltolta
2019. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
9 év házasság alatt, nem kaptam annyi szép rózsát, odaadást, törődést, mint a csaj abban a kicsi időben. Nekem a férjem ivott és kezet is emelt rám. Mégsem adtam fel őt, hanem megjavítottuk, a házasságunkat. Ő akit ti vörös skorpiónak hívtok, bevállalta, a csajt, a családjával együtt, pedig igen csak nehéz esetek, és bicska nyitogató stílusuk tud lenni, nem sok férfi tűri azt meg, amit néha megengednek maguknak. Én soha nem aláztam a férjem sírásig, pedig igen csak lett volna rá okom. Ezt a csaj nagyon elbaltázta. Ha azt mondaná az uram, hogy holnap irány Amerika, boldogan mennék. A fiú sem fenékig tejföl, de nagyon is szerethető figura, hibái ellenére.
2019. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én a vízilovakkal vagyok :DDD
2019. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
mert van esze es tudja amit sokan nem. europa nagy bajban van. logikus hogy ment magat es a szeretteit.
2019. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Vagom kik ezek a csajt bottal se piszkalnam meg annyira cink
2019. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
kecske
2019. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szép emberek vagytok én is tudom kikről szól a fáma én se csípem a csajt mert egy ... már másdojára volt eljegyezve. de akkor se szép dolog így kampányolni
2019. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem reg felvettem vele a kapcsolatot, 3 het mulva utazok hozzá, 1 hónapra. New York környékén lakik gyönyörû helyen. Az ember kajak gentleman Lett, pedig az elôtt is Jo ember volt. Kajak jól nyomja az angolt a németet több lábon all és orvosi egyetemre készül. A csajról... Hat...
2019. okt. 1. 19:24
 10/10 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá hogy muveszet volt felvenni vele a kapcsolatot. De kajakra a jegyemet állta meg minden 1 hónapig fullos ellátás etc
2019. okt. 1. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!