Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nincs soha alvási...

Miért nincs soha alvási paralízisem?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnèm átélni, de sosem sikerul pedig már mindent kipróbáltam. Valami bevállt módszert tudnátok mondani?

2019. ápr. 15. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért vágysz rá. Nekem sokszor volt az előző albérletünkben, előtte a kollégiumban, és nagyon ijesztő.
2019. ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Érd el a tudatos álmodást, majd az álom közepén hirtelen lépj ki belőle, ekkor nagyobb eséllyel lesz paralízised, mint egy sima álomból való kijutáskor.
2019. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fáradtság, esetleg nappali alvásos modszer kamu?
2019. ápr. 15. 15:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat mennyiségű stressz, szorongás váltotta ki belőlem. Nappal alvás vagy fáradtság abszolút nem.
2019. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem a nappali alvástól van leginkább intenzív tudatos álmom, szóval nem kamu.
2019. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Iszonyat mennyiségű stressz, szorongás váltotta ki belőlem. "


Ugyanez. Nem jó móka, és az sem segít, amikor többedik alkalommal már tudod, hogy mi történik veled és mindjárt vége van.

2019. ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia, próbáld meg, hogy elalvás előtt csukott szemmel felfelé nézel kb 45 fokos szögben.

Amúgy tényleg nagyon félelmetes, nekem ritkán van és halálfélelmet okoz, jujj nagyon rossz :(

2019. ápr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt és nagyon megrémültem én tőle. Az egész úgy kezdődött hogy iszonyatosan ideges voltam de azért próbáltam elaludni aztán egyszer csak hirtelen olyan érzésem lett mintha valami rám nehezedne és a szívem is olyan furán kezdett el verni a szemem félig volt csak nyitva szóval úgymond csukva volt csak kiláttam alul vagy hogy is mondjam ezt :D nem bírtam kinyitni teljesen és meg se tudtam mozdulni de közben ugyan úgy gondolkoztam és bepánikoltam. Fhu borzalmas volt ne akard átélni.
2019. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vree ***** válasza:
Nekem sem volt soha és a hajlam részben genetikus, hiszen ez a REM alvást szabályozó rndszer hibája. Ha nagyon át akarod élni, olvass olyat, amitől rémálmaid lesznek, hogy gyakrabban megszakadjon a mély alvás és erősebbek legyenek a félálom hallucinációk. De elég nagy butaság megpróbálni tönkretenni magad csak azért, hogy tudd, milyen.
2019. ápr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem vagyok se stresszes, se fáradt, mégis van két-háromhavonta 1x. Szóval nem mindenkinek a stressz hozza elő. Az meg, hogy az elalvás előtt csinálsz ezt-azt, szerintem megint csak hülyeség, mert ez pont, hogy az ébredési szakaszban szokott kijönni, nem, ha elalszol.


Szerintem kell hozzá egy genetikai hajlam, ha az nincs, soha nem fog előjönni.

2019. ápr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!