Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy nő szerint aranyos...

Ha egy nő szerint aranyos vagyok akkor a dolog esélytelen?

Figyelt kérdés

Próbálok megismerni egy hölgyet és mindenkinek azt mondja hogy aranyos meg cuki vagyok. Ha ezt komolyan gondolja akkor lehet belőle valami? Nekem olyan férfiatlan érzésem van így...

Válaszaitokat előre is köszönöm



2019. ápr. 15. 16:08
 1/7 anonim válasza:
100%
Egy lány általában nem fog rád olyat mondani, hogy micsoda egy férfias istenállat vagy. Megmaradunk az aranyos, cuki jelzőknél. Lehet, hogy van nála esélyed :)
2019. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én akkor cukizok le egy férfit, ha tetszik. De szerintem ez egyénfüggő. 21l
2019. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Meg van, hogy kivel akarja majd cipeltetni a szekrényét.
2019. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is azokra mondom, hogy aranyos, akiket haverként látok, akiktől nem akarok többet. Kedvelem őket, de nem eléggé, illetve nem vonzódom hozzájuk.
2019. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Dehogy esélytelen! Bár való igaz, ha jobban megkívánna és beindulna tőled, akkor inkább az "édest" vagy "helyest" mondaná aranyos vagy cuki helyett.

Mondjuk azt sem tudom milyen ismerkedési periódusban vagytok, de ez nyilván némi távolságtartásra ad okot. Nem kell bepánikolni, 1000-ből 999 nőnél az elején aranyos vagy!

Ha később (mondjuk saccperkb. 1 év múlva) is inkább aranyos vagy, akkor szerintem veszett-ügy. Azt mondjuk hozzá kell tennem, hogy minden lánynál más, nem lehet kiigazodni rajtuk. :/

2019. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Az ötös nagyon szépen összefoglalta és nagyon igaz!
2019. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki bejövős, én is szoktam róla mondani, hogy milyen aranyos meg cuki. De néha olyanokra is, akik nem bejövősek, csak van bennük vmi kedves.


20L

2019. ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!