Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy be sem...

Miért van az, hogy be sem lépek a dohányboltba de már kérik a személyit?

Figyelt kérdés
Nyitom az ajtót és már akkor úgy rámkiáltanak mindig. Nem tudják megvárni még odamegyek a pulthoz és odaadom? Elhiszem hogy nem nézek ki nagykorúnak, de hát akkor is. Elég bunkók.
2019. ápr. 15. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Én is jártam már így párszor. Megmondtam az eladónak, hogy
2019. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Hogy a már az ajtóban nekiáll igazoltatni, akkor inkább a szomszédos boltban fogok vásárolni.
2019. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem csak vásárolni nem lehet, de az üzletben tartózkodni se lehet 18 év alattiaknak. Tehát már a belépéhez is igazolnod kell, hogy elmúltál 18.
2019. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Megbüntetik ha 18 év alatti tartózkodik benn.
2019. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erről nem az eladó tehet. ugyanis kamerán figyeli a főnöke, mit csinál, és kirúghatják, ha nem kér személyit a fiataloktól. Egyik ismerősöm is repült, mert nem kért személyit. Tökmindegy mennyi idős volt a vásárló, de fiatal forma volt, hátizsákkal, és éppen kiszolgált az ismerősöm, nem nézett az ajtó felé, ki jön be és áll sorba... Sajnos ez ilyen, nem tehetsz semmit. Aki dohányzásra adja a fejét, az szívja ezt is.
2019. ápr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Mert muszáj. Külföldön ahol piabolt van, ugyanezt csinálják. Először bedugom a személyit az ajtón és utána a fejemet :D
2019. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez naggyon jó :D
2019. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!