Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem szoktak lehangolni...

Csak engem szoktak lehangolni az alapvetően szórakoztatónak szánt filmek/sorozatok?

Figyelt kérdés

Én nem tudom, lehet ezzel csak én vagyok így, de akárhányszor leülök valami filmet/sorozatot nézni, utána mindig rám jön az az érzés, hogy az én életem miért nem lehet olyan, mint egy film.


Tudjátok, vannak ezek a sablonok, hogy legjobb barát/barátnő, szerelem, családi ebédek, hosszú ölelések, a főszereplő tökmindegy, hogy mit csinál, lesz aki szereti, és ki áll mellette, és még tud küzdeni bármivel akár démonokkal is😂. Aztán a vége a szokásos, mindenki happy.

De még ha nem is mindenki boldog, meg ha sírós is a vége, van valaki, akinek a vállára hajthatjak a fejüket, és na.. Értitek.

Az is olyan lehangoló, hogy a filmekben vannak közösségek, meg eszmék, és az én környezetemben mindenki nagyon individuális és csak a saját jóletük a mérvadó.


Habár nem panaszkodhatnek, azért vannak barátaim, meg jóba vagyok az emberekkel többnyire, de mégis... Úgy érzem à filmek és sorozatok egyre csak radobbentenek arra, hogy mennyire semmilyen az élet, és mennyi minden érték veszett el.


Más is érez így? Ti mit csináltok ilyenkor?


2019. ápr. 15. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézz dokumentumfilmeket gyilkosságokról, nagyobb balesetekről, katasztrófákról. Pár rész után egyből derűsebben fogod látni az életet.
2019. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát a filmek azok nem a valóságot mutatják!

Ritka olyan film amibe ténylegesen bele lehet helyezni egy családot,egy közösséget (főleg a mi környezetünkből)!

Úgy csinálják meg mintha ez lenne a normális a valóság,de a valós életben szinte biztos hogy nem találsz bele helyettesíthető személyt!Ezt akarják elérni,hogy ez legyen az elérhetetlen példa számodra,jobb nézettségű legyen minél szebb világot mutat be!

Ne keseredj el!

Lehet találni örömöket a mindennapokban és a környezetünkben csak tennünk kell nekünk is érte!Ne azok legyenek az elvárások amiket ott látni!

2019. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2es, nagyon köszönöm a válaszod, igazad van. Ez most segített 😊

1es amit mondasz, annak is van értelme végülis, szóval köszi :)

2019. ápr. 15. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:

A film kitaláció. Olyat mutat, amit a valóságban nem kapsz meg. Ez tudatosítsd!

A reklámok és a sztár műsorok is ilyenek.

2019. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!