Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Se munka, se barátok, plusz...

Se munka, se barátok, plusz egészségügyi bajok, fogalmam sincs mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már az öngyilkosságra is gondoltam de nem tudnám megtenni.. mert én szeretnék élni..de így már nehezen tudok.. másfél éve nem vesznek fel sehova, nem jön össze semmi, sehova se kellek, ha meg mégis akkor olyan helyen ahová bejárni nem tudnék, nincsennek barátaim magányos vagyok, nem tudok kivel beszélni, szeretnék elmenni énis úgy mint mások a barátaikkal és jól érezni magam, érezni, hogy valaki törődik velem, hogy valakinek fontos vagyok. Fél éve betegségben is szenvedek, folyamatosan kivizsgalasokra járok, még mindig nem tudják mibajom, elegem van az időpontoktol is hogy 1 holnapot kell várni h egyáltalán lásson orvos. Maganorvosnál fél évet kellett volna... Vicc az egész.. olyan panaszaim vannak amik elég sürgősek, megse segít egy orvos se, már nem bírom.. semmi sem jó az életemben, pedig imádom az életet, mindig is imádtam élni.. aztán hirtelen se munka .. az egyetlen egy barátnőm is csúnyán elbant velem.. és akkor jött a betegség is.. nem bírom ezt tovább.. minden nap egy szenvedés, fizikailag és lelkileg is
2019. ápr. 15. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

A munkaügyi részhez: én 2 évig voltam munkanélküli.

Most meg nem akarnak elengedni a munkahelyemről.

A szerencse forgandó. Ne add fel!

2019. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%

Ilyen az élet . Mondjuk azt hogy masfel éve nincs munkád nehezen hiszem . Ha ennyire le vagy törve akkor bármilyen munka segítene. Máskülönben miből élsz?

Milyen sürgős panaszai vannak? Mert azt elhiszem hogy az sztk hónap múlva néz rad , de hogy magán orvos nem fel év az is biztos . Max 1-2 hét.


Ha most nincsenek barátaid akkor annak is oka van. Az embert nem szokta elhagyni az összes barátja egyik napról a másikra. És az is elgondolkodtató hogy miért egy baratnod volt és hogy mi az csúnya elbánás ..,,


Ha szereted az életet és szeretsz élni akkor nem írtál volna ki ilyen kérdést . Akkor nem találsz ki ilyen story hogy itt sajnáltasd magad... szóval kamu...

2019. ápr. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Írj vissza annak aki felajánlja hogy beszélget veled majd tűnj el egy szó nélkül. Riherongy....
2019. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2es pedig komolyan mondom h magán doki októberben fogadott volna.. annyira teli vannak... Nem magánúton előbb kaptam időpontot és csak 1 hónapot kell mindig várják a vizsgálatok között... De senki se segít.. nem tudják mibajom.. a vér pedig csak ömlik belőlem..
2019. ápr. 16. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:
22%

szerintem előbb a vizsgálatokon legyél túl, mert betegen nem nagyon lehet dolgozni.Ha leírnád az összes tüneted, talán tudnék valamit tippelni, bár nem vagyok orvos.Háziorvosod mit mondott? Vérvételen voltál?

amgy én is hasonló helyzetben vagyok, mondjuk, barátok annyira nem is hiányoznak, mert alapból elvagyok egyedül is, sőt, kicsit inkább antiszoc vagyok.Viszont meló kéne, mert nagyon idegesítő, hogy hol van pénz, hol nincs! Egészsgem nekem sem százs, de nekem mindíg is a sressztől voltak bajaim.Az nagyon sok tünetet képes okozni.A rossz lelki állapot előbb-utóbb testileg is megbetegít.

Egyébként nem tudom, mit kell itt csodálkozni hogy nem vizsgálják meg az embert időben az orvosok? Elég szar az eü. ellátás, ez tény, én már semmin nem csodálkozom itt.Pláne, ha esetleg az illető faluban lakik, nehezebben elérhető minden.

2019. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!