Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak fiatal hajléktalanok?

Vannak fiatal hajléktalanok?

Figyelt kérdés
Én szinte csak olyanokat látok,akik látásból 25-30 évesek,de idősebbeket is. Ti láttatok már fiatalabbakat?
2019. ápr. 16. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, mert őket még támogatják a szüleik. Már akit. Ismerek egy 22 éves utcazenészt, aki ebből él. De fontos tudni, hogy ő nem hajléktalan! Rendes élete van, csak ez a munkája.
2019. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, ezeket "futtatják" a rokonok, azaz nem maguknak koldulnak. Aztán beviszik őket otthonba, de onnan mindig megszöknek. Zsebtolvajnak is kiválóan beválnak, semmit se tudnak kezdeni velük. Persze mind cigány.
2019. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Max 24-ig lehet nevelőintézeben lenni, 18 alatt meg kell is
2019. ápr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vree ***** válasza:
100%

Zachernek volt egy sztorija, az a srác vidékről jött fel Pestre dolgozni, de lecsúszott és nem merte elmondani, inkább azt hazudta, hogy minden jól megy, közben az utcán élt. Ennek azért jó vége lett, a végén megvolt w beismerés, hazament.

Környékünkön van egy pár normális, max késő huszas fickó, soha nem kérdeztem ők miért vannak ott. De abszolút rendes, tud kommunikálni.


Életkort amúgy nehéz belőni, mert az utcán élés önmagában gyorsabban öregít sokszor, akit te mondjuk harmincasnak látsz, lehet hogy jó pár évvel fiatalabb lenne, de a gyakori kihűlé meg ilyesmi rombolja.

2019. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már fiatal csöves qrvát és nem volt cigány. A corvin mozi aluljáróban döglődött
2019. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Állami gondozásban nevelkedtem, ahonnan kikerülve, a velem egykorú lakótársaim közül többen lettek hajléktalanok. Sokszor jön kérni tőlem aprót, de tudom, drogra kell neki, ezért inkább ételt veszek neki. Jelenleg még tanulok, mellette üzletvezető helyettes vagyok. 19/f (ő is 19 éves).
2019. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!