Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találtam itthon egy ilyen kis...

Találtam itthon egy ilyen kis uvegcsét, ha megiszom lehet valami bajom? L

Figyelt kérdés
talaltam a polcon egy 0,04L gyumolcs izu szeszes italt ( Alk. 22% V/V ). Tökre izlik,ha megiszom akkor lehet valami bajom? vagy barmi. nem értek az ilyesmihez XD
2019. ápr. 17. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Alkoholizmus első jele
2019. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge is, kevés is. Ha tényleg az van benne és nem apukádnak valami kenőolaja, akkor semmi bajod nem lesz tőle...de inkább ne idd meg.
2019. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonymousreview60 ***** válasza:
74%

Ha nem volt soha felbontva, akkor szintet biztosan az van benne, munt ami rá van írva. Ekkor csak ittas leszel.

Ha már fel volt bontva, de a konyhaszekrényben volt, akkor is az előbbi a helyzet.

Ha máshol volt, semmiképpen se idd meg, mert lehet benne metil-alkohol valamilyen tisztítási célra.

2019. ápr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ittas leszek? de ilyen picitol nem olyan durvan,ugye?
2019. ápr. 17. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy gyomirtó.
2019. ápr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon fogod megérezni...(persze ez attól is függ pl hogy hány kiló vagy meg ilyenek) lehet kicsit becsiccsentesz, de az is lehet csak megfájdul a fejed vagy ilyesmi...
2019. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Ittál már valaha? Én nem piszkálnám a helyedben...
2019. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszimindenkinek,megittam de kb semmit se ereztem
2019. ápr. 18. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!