Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Találtam itthon egy ilyen kis uvegcsét, ha megiszom lehet valami bajom? L

talaltam a polcon egy 0,04L gyumolcs izu szeszes italt ( Alk. 22% V/V ). Tökre izlik,ha megiszom akkor lehet valami bajom? vagy barmi. nem értek az ilyesmihez XD

ápr. 17. 14:35  Privát üzenet  

A válaszok
Alkoholizmus első jele

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont ápr. 17. 14:36 Privát üzenet
Gyenge is, kevés is. Ha tényleg az van benne és nem apukádnak valami kenőolaja, akkor semmi bajod nem lesz tőle...de inkább ne idd meg.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont ápr. 17. 14:37 Privát üzenet
anonymousreview60 nevű felhasználó válasza:

Ha nem volt soha felbontva, akkor szintet biztosan az van benne, munt ami rá van írva. Ekkor csak ittas leszel.

Ha már fel volt bontva, de a konyhaszekrényben volt, akkor is az előbbi a helyzet.

Ha máshol volt, semmiképpen se idd meg, mert lehet benne metil-alkohol valamilyen tisztítási célra.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont ápr. 17. 14:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ittas leszek? de ilyen picitol nem olyan durvan,ugye?

# 4/8Időpont ápr. 17. 14:45 Privát üzenet
Lehet, hogy gyomirtó.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont ápr. 17. 14:56 Privát üzenet
Nem nagyon fogod megérezni...(persze ez attól is függ pl hogy hány kiló vagy meg ilyenek) lehet kicsit becsiccsentesz, de az is lehet csak megfájdul a fejed vagy ilyesmi...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 96%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont ápr. 17. 21:47 Privát üzenet
Mennyi idős vagy? Ittál már valaha? Én nem piszkálnám a helyedben...

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont ápr. 17. 22:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszimindenkinek,megittam de kb semmit se ereztem

# 8/8Időpont ápr. 18. 00:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tennél, ha megtalálnád a szerelmet külföldön, de itthon van biztos egzisztenciád?
Mihez kezdjek, ha eddig csak buliztam vagy itthon döglöttem? 24F
Egész nap itthon gubbasztok egyedül, nem érnek ingerek. Mi lesz ennek a következménye?
Találtam itthon egy üveg mojito-t. Még bontatlan, de az üvegre nyomtatott dátum szerint már lejárt a szavatossága. Lesz valami bajom ha megiszom?
Abból lehet valami bajom, ha átlag minden órában megiszom egy liter vizet, ha itthon vagyok?
Az úgy jó, ha itthon esszerázom shakerben? Fehérjét+dextrózt és elviszem kondiba edzés után megiszom, vagy

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!