Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Nekem miért nem írnak vissza az ismerőseim Messengeren? Vagy csak nagyon soká

Bezzeg látom amikor élőben látom őket, állandóan a telefonjukat nyomkodják ha ír nekik valaki, válaszolnak egyből vagy amint tudnak. Nekem meg órákat, vagy akár fél-egy napot is várnom kell hogy visszaírjanak. Már aki visszaír, vannak akik arra se méltatnak.

Ez miért van? Pedig nem vadidegenekről van szó, egy közösségbe járok velük, bár nem nagyon beszélgetünk ott

ápr. 17. 19:57  Privát üzenet  

A válaszok
Biztos érdektelen vagy számukra, keres más közösséget, ahol meg becsülik a jelen léted.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 17. 20:04 Privát üzenet
Mit szoktál nekik írni? Lehet zaklatásnak érzik vagy hülyeségnek, nem?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 17. 20:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Facebook messengeren, hogy tudom eltávolítani a listából azokat a személyeket, akik nem az ismerőseim?
Miért írnak csak nagyon soká vissza nekem az ismerőseim Messengeren?
Szerintetek jogosan veszem bunkóságnak, ha messengeren rámírnak az ismerőseim írogatunk majd lelépnek szó nélkül?
Messengeren az ismerőseim látják valahol az én partnerlistámat?
Hogy lehet, hogy valaki eltűnik facebookon az ismerőseim közül, nem tudom megnézni az adatlapját, de messengeren meg fent van?
Miért van az, hogy az ismerőseim (szinte az összes) látja az üzenetet, amit küldtem neki messengeren, de nem válaszol rá?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!