Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Ez normális?

Mi tévő legyek? Ez normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom nem ez az élet nagy problémája 23 évesen de autót akarok venni. Ami nagyon tetszik az mindennel együtt 2,3 millió lenne. Na most 3 millió félretett pénzem van. Nem tudnám másra költeni mint autóra amit szeretnék is venni de közben meg fáj ennyi pénzt kiadni ha belegondolok. Mindent amire szükségem van megteremtettem magamnak már csak az autó maradt. Nem látom értelmét kuporgatni a papír darabokat. Persze az autó megvétele után is marad pénzem de 700 ezer körül. Talán azért rossz belegondolni mert az van bennem ,hogy mennyi munk volt összeszedni ennyi pénzt? Ti mit tennétek? Megvalósítanátok az álmaitok ? Vagy nem , mert valaki lehülyéz amiért ennyi pénzt “kidobsz” autóra?
2019. ápr. 17. 21:33
 1/7 anonim válasza:
Ne viccelj, megkerested azt a pénzt. Ha szeretnéd azt az autót vedd meg. Aztán a maradékot hidd el lesz mire költened. Értem egyébként az érzést, bár ennyi pénzt még nem sikerült összekuporgatnom, de amikor sokáig gyűjtök valamire nekem is nehezemre esik végül kiadni a pénzt rá. Talán azért mert utána nem tudom hogyan is tovább, hiszen sokáig csak az a cél lebegett előttem, pénzügyi szempontból. Lehet ez valamennyire hasonlít arra, amit te érzel. Viszont, ha tényleg nincs más amire jónak látod költeni, akkor vedd meg bátran. Aztán kezdj el gyűjteni valami másra :)
2019. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet kedves válaszoló. Talán azért is érzem magam rosszul mert megszűnik egy cél. Nem baj majd tűzök ki újabbat. Egyébként még a ház lenne de sajnos az valószínüleg nem mostanában fog összejönni. Addig meg élek az álmaimnak 😬
2019. ápr. 17. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:
lakásod már van?
2019. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nincs lakásom. Azért az egy kicsit nagyobb tétel
2019. ápr. 18. 07:57
 5/7 anonim ***** válasza:

csak mert azt mondod, h mindened megvan.

az autó eléggé viszi a pénzt. a lakás létkérdés, az autó nem.

csak azért mondom, mert valaki engem is észhez téríthetett volna, mikor ennyi idős voltam, mint most te.

eléggé megszívtam utólag.

2019. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
házat amúgy is örököl a szülők után
2019. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6:

Csakhogy az akkor lesz, amikor ők már nem lesznek, és mivel a kérdező még csak 23, az az öröklés még igencsak odébb van.

2019. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!