Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szóval, ma NAPPAL megnéztem a...

Szóval, ma NAPPAL megnéztem a Démonok között 1,2 és 3. részét és most fosok aludni. Szóval valaki nemtudna mesélni valami cuki történetet, vagy valamit hogy el tudjak aludni?! XDDD

Figyelt kérdés

2019. ápr. 19. 01:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél beszélgetni,írhatsz üzit.Én sem tudok aludni,nagyon gondolkodóban vagyok
2019. ápr. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

cuki történet?

Van egy cuki 5 éves brit shorthair cicám. Itt fekszik mellettem a kanapén. Csend van, és ebbe a nagy csendben a cuki cicám akkorát fingot, hogy a kanapén ülve éreztem a rezgését. Majd rám nézett elkezdett szimatolni, szemrehányóan rám nyávogott, és fenekét kecsesen mozgatva kivonult a nappaliból, Az ajtóból még visszanézett olyan nézéssel amikor szégyelled magad, hogy rosszat csináltál. Én meg itt maradtam a szaggal, mert durva milyen büdöset tudnak fingani..Utána meg még ő van megsértődve..:)

2019. ápr. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is irhatsz
2019. ápr. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most már talán késő, de a jövőre való tekintettel szerintem jó taktika, amit én szoktam csinálni. Nagyon nem bírom a horrorfilmeket, szóval ha esetleg véletlenül meg is nézek egyet, akkor is utána megnézem a Bambit még egyszer-kétszer (háromszor, ha olyanom van), az kellően ellazít, kellően kis ártatlan és gyermeki, megnyugtatja a lelkem és könnyebben álomba csusszanok utána. Nevess csak, amennyit akarsz, milliószor segített már rajtam :D Szóval, Bambira fel! (vagy bármelyik Disney rajzfilm is jó lehet, gondolom, de a Bambi olyan kis egyszerű, nyugodt, lassú, tényleg lenyugtatásra való)


A macskás sztorit adom, perzsa macskám van, olyan szemrehányóan tud rám nézni, mikor egy megdöbbentően büdös kakit hagy az alomban, mintha én csináltam volna. Nem is értem, hogy lehet néha ilyen büdi a kakija, mindig ugyanazt eszi.

2019. ápr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Ott fekszel az ágyon és hallasz valami neszt, nem tudod mi az, honnan jön, de félsz. Aztán hallod, hogy az ágy alatt van valami, motoszkál, morog. Azt hiszed egy démon az. Nem mersz lenézni, aztán bejön anyád, hogy nem láttad e a kiscicát, mondod, hogy lehet az ágy alatt van. Lehajol, felhúzza a lepedőt és sikít egy nagyot. Csak a cica kapott a lepedő után. Mosolyogva a kezében kisétál a cicával és lekapcsolja a lámpát és jó éjszakát kíván.


És aztán te ott fekszel a sötét szobában és hallasz valami neszt...

:D

2019. ápr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az úgy jó, hogy megnézted a 3. részét, ami még el se készült.
2019. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Te valamiféle időutazó vagy? Mert a démonok között 3 jővőre fog kijönni.
2019. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
😂😂miafasz. Vannak hulye emberek... Feltudod dolgozni hogy mit láttál??? Csak mert a démonok között 3 jövöre jön ki és ugy nehezen láttad...
2019. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!