Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek van meleg felvonulás?

Minek van meleg felvonulás?

Figyelt kérdés
Ennyi erővel tartsunk hetero felvonulást is annak se lenne semmi értelme.
2019. ápr. 19. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ma már nem kötelező egy eseményen se részt venni, ha nem érdekel, ne foglalkozz vele, ne menj oda. én is így vagyok vele...
2019. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Meleg felvonulás egyszer van, mellette van napi 100 másik program is, ennyi erővel azokkal is foglalkozhatnál.
2019. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Foglalkozom mindegyikkel, csak erre még nem jöttem rá. Ezért kérek segítséget itt.
2019. ápr. 19. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem vetted volna észre a heterokat nem bélyegzik undorítónak és kevésbé embernek. A hetero párok kézen fogva járhatnak az utcán, adhatnak csókot a párjuknak.

Ugyan miért kéne nekik felvonulás. A világ már nem egy nagy hetero felvonulás most is?

2019. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Az ugye megvan hogy neked nem kell nézni? És hogy ők is normális emberek?
2019. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Azt most tegyük félre hogy milyen módon vonulnak mert azzal a részével én sem értek eggyet (női ruhákra,magassarkúra hiányos öltözetű férfiakra gondolok).De a melegfelvonulásnak VAN értelme!! Egyenlő jogok miatt vonulnak fel az emberek, hogy ne csak a társadalmilag elfogadott szexualitású embereknek legyen joga a házassághoz és a gyerekneveléshez hanem az LMBTQ összes tagjának. És ott van az is amit már leírtak hogy téged nem köpnek le ha megcsókolod a párod az utcán egy meleget (ha fiúk mert "ugye" ha lányok akkor szexi) viszont igen.Szoval ha egyet nem is értesz vele legalabb ne írj ki ilyen kérdést és ne menny el egy ellentüntetésre.😃
2019. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek, hogy van értelme. Másrészt pedig egy megemlékezés az első polgárjogi aktivisták előtt, akik kezdték a mozgalmat. Amely a Stonewall-i lázadásként vonult be a történelembe. Lehet azon fanyalogni, hogy minek, nincs szükség erre, hasonlók. De ezt többnyire a politikai ellenfelek, a bigott katolikussok és a magukat "nemzeti" erőként beállítók teszik. De nekik is anyagi érdekük, hogy minél kevésbé legyen látható a meleg közösség.
2019. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!