Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Azzal, hogy tud trükközni valaki, hogy egy cég nem a saját nevén van, hanem a legjobb barátnőjén és az ügyvédjéén? Vagy ennek mi a célja?

Lekértem a beszámolóit, iszonyatos adózott eredményei vannak, mikor a saját nevén levő cég (orvosi) "csak" 10.000.000 forintot termel.

Ezek nyilvános, bárki számára hozzáférhető adatok, értek is az elemzéséhez.

Ez egy "titkos" cég, kikotyogta a nevét. Ezt bárki lekérhezi, ahogy a céginformációt is.

De ennek mi a célja, hogy így titokban van tartva?

ápr. 19. 23:21  Privát üzenet  

A válaszok
Nem akarja nagy dobra verni, vagy valami olyat csinál ami nem szabályos, így ha el is kapják neki semmi sincs a nevén így semmit sem tudnak el venni tőle.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont ápr. 19. 23:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Valószínű, hogy előző.

# 2/7Időpont ápr. 20. 00:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Vagyis utóbbi :D.

"vagy valami olyat csinál ami nem szabályos, így ha el is kapják neki semmi sincs a nevén így semmit sem tudnak el venni tőle."

# 3/7Időpont ápr. 20. 00:12 Privát üzenet

Lehet,h a kis felesegetol felti a ceget meg a bevetelt. Valas esetrn felezodik

N

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont ápr. 20. 01:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nő.

Adócsalás, pénzmosás... Minden, amit el tudsz képzelni... Úgy trükköznek.

A fogorvosi cég makulátlan és tiszta. Meg gondolom az sem hiányzik, hogy eltiltsák a fogalalkozásától.

# 5/7Időpont ápr. 20. 01:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag ez nem tiszta cég, minden bevétel az övé, de ennek a két ember nevén fut.

Nyilvános adatokhoz fértem hozzá, nem kell támadni.

# 6/7Időpont ápr. 20. 01:52 Privát üzenet
Deotex nevű felhasználó válasza:

Sokan csalnak és vállalkoznak felelősség nélkül más nevén. Néha előfordul, hogy a stróman besétál a bankba, felveszi az összes kp-t a cég bankszámlájáról, majd még aznap elrepül az országból és nem találják meg soha többé. Nem tudom sajnálni a meglopott vállalkozót. Aki kiszolgáltatott embereket használ fel és tesz felelőssé a maga ténykedéséért maga helyett, az nem vállalkozó, hanem egy nyomoronc.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 2. 00:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik a legjobb alternatíva a három közül: saját házat építtetni, házat venni, amiben már laktak, vagy pedig panelház?
Ti mit tennétek, ha a legjobb barátotokat rajtakapnátok, hogy épp próbálja a saját életét kioltani?
Ha saját lakásotok lenne és a legjobb haverotok is veletek lakna, kifizettetnétek vele a havi lakbért?
SZerintetek normáléis ha a legjobb barátom meg akarja szakítani velem a kapcsolatot azért mert vannak saját alkotásu szavaim bizonyos dolgokra, és nem bírja ezt elviselni? 28f
Legjobb barátnőm időnként ellent mond saját magának viszont nem tudom akkor melyik szituban mondott igazat, vkinek ezzel vmi tapasztalata? :D
Találkoztak-e már olyannal akinek a saját családjában van a rosszakarója, nekem pl. az apai nagymamám, az lenne a legjobb ha nem lenne?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!