Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért erőn felülien nehéz az...

Miért erőn felülien nehéz az élet és miért van az, hogy ha ad is, akkor tuti, hogy mást (fontosat) elvesz?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert sokszor az élet igazságtalan.

Alakítsd úgy az életedet, hogy hozd ki belőle a maximumot.


Ajánlom megnézésre az alábbi videót:

https://www.youtube.com/watch?v=YJfqFUipGv0

2019. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az életed olyan amilyenné formálod. Nem mindenkinek nehéz. De sokan túl sok mindenre vágynak, amiért nem sokat tesznek meg, ezért már pocsék az életük.

Én is így voltam vele. Évekig nyafogtam mindenért, semmi sem volt jó, nehéz volt az egész. Egészen addig amíg meg nem ismerkedtem olyan emberekkel akik messze nehezebben, rosszabbul élnek mint én, és mégis boldogok, nem nyafognak. Jártam a világon olyan helyeken ahol majdnem sírva fakadtam, hogy milyen szegények, mennyire nincs semmijük. Mégis nagyon tudott örülni bármilyen apróságnak is.

Évekig sírtam a velem született halláskárosodás miatt, hiszen tönkretette az életem, nem tudok miatta boldogulni. Emiatt nem tudok nyelveket tanulni sem. De volt alkalmam megismerkedni olyan durvább fogyatékkal élőkkel aki még így is az élet derűs oldalát nézik. Egy fiatal pár éve megvakult lány mondta nekem.

A panaszkodás, a nyafogás nem old meg semmit, csak vonzód a rosszat vele. Inkább keresd a jót a szépet, és akkor te is boldogabb leszel. Igaza van.

Az életem nem változott ami az anyagiakat illeti, de mégis boldogabb, elégedettebb vagyok. Már rég nem nyafogok.

2019. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért mert semmi sem tart örökké. És megtanít nem birtokolni dolgokat. Semmi sem a tulajdonod,csak ideiglenesen hordod a tenyeredbe. Ne birtokold a dolgokat,mert akkor csak fájni fog. Szabadon engedd el. Ami a tiéd,az se marad örökké,elfogod veszíteni.
2019. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy olyan munkahely, ahova nem gyomorgörccsel vagy sírva megyünk be, egy kiegyensúlyozott párkapcsolat, teszem azt mindennapos veszekedés nélkül, nárcizmus nélkül annyira nagy kérés?



Ha valaki sportban elér egy szintet, az tuti le fog sérülni.

Aki egészséges, az mégis rákos lesz és 30 évesen el fog hunyni.

Hiába tanul valaki rengeteget, ha rossz döntéseket hoz, vagy kevés hozzá, vagy rossz a csillagok állása, mégse fog tudni kitörni, marad valami biorobot munka havi nettó 150-nek megfelelő összegért.

Lehúzza az embert a család, pedig a családdal nem biztos, hogy kifizetődő megszakítani a kapcsolatot (akár egyéb okokból nem is lehet).

Ha valakinek kiegyensúlyozott, normális párkapcsolata van, tuti, hogy az egyikük meg fog halni vagy a gyerek születik betegen.

Ha valaki szerez is egy szerethető állást, azt el fogja veszíteni.

2019. ápr. 20. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:

A vonzas torvenye ir vhol errol.

Hogy amig talpa kell allni es gyakorlod azaz hiszel benne pozitiv vagy addig mész felfelé mihelyst elkezdesz attol tartani hogy elveszited jonnek az aggodalmak es negativ gondolatok akkor meg szépen elindulsz a lejton.

Minden konnyen jon.

En speciel görcsölök pl egy kocsiert mig ismerosom aki vezetni se tud kapott ajandekba a pasijatol es tanul vezetni.

Amiert en vertizzadva dolgozok es halott remeny mert fenntartani is tudni kene mas az olebe kapja.


Amugy en a hálàval jartam igy. Mindenhonnan az folyik becsuld meg amid van, legy hálás mert akkor pozitiv hullamra is kerulsz etc, mim van ugye, egészség, elkezdtem érte hálát adni, erre lumbágos lettem ami korabban soha életemben ket hétig jártam meggörbülve mint egy rőzsegyűjtő öregasszony.


Aztan az univerziumos felfogast probaltam, amit adsz azt visszakapod, az univerzum hatartalan barmit megad csak kerj es arra koncentralj, nah elkezdtem a szeretetre koncentralni, pl szeretem a vilàgot, ereztem azt a szivbol jövő meleget boldog vagyok es mosolygos, masnaptol annyi beszolast, aljas gyűlöletet kaptam, olyan pontokra, ami a legfájobb.


Szoval lehet valami amugy tenyleg a vonzas törvenyeben, de hogy en lennék a legnagyobb pancser benne, nem gondoltam volna.


Habar jo par dologgal mukodott mar.

De hasonlit a vicchez amit a kivansagtunder csinal, ahol mindig a ketertelmu kerest teljesiti maskepp

2019. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*marmint azt akartam ezzel mondani en ugy vettem eszre azoknak az embereknek jon minden konnyen akik tenyleg pozitivak. Pl nem irigyeli a masiktol az akarmilyét hanem àlmodozik arrol az akarmiről meg is dicseri màsét.

Valahol ugy fogalmaztàk meg pl amig utalod h másnak pénze van, addig az agyadban az csapodik le hogy a penz utalni valo, ergo tudatalatt is kerulni fogod.


Tipikus pl nő gyereket akar de nem esik teherbe a parjatol, de rosszul lesz a hir hallatan is hogy más teherbe esett. Ez kihat az egesz tudalattira is ergo a szervezet is elutasito a teherbe esessel.


En ebbol az egesz hit meg vonzas torvenye meg habitus embertipusok megfigyelese stb szerint arra jutottam, hogy akinek sikerul megoriznie még a gyerekkori álmait hogy akàr ő tuzolto is lehet, azaz pozitivan tud allni a vilaghoz, pl abajokban a lehetoseget keresi es nem azt hogy ugorjon ki az ablakon stb, azoknak sokkal jobban halad a szekeruk.


De ugye már gyerekkorban kezdik belenknevelni, hogy ezt azt nem tudjuk megvenni, sporolni kell, ha jo vagy akkor hoz a mikulas ajandekot, kialakul egy hatalmas TÉVESZME amire az eleted os automatikusan epulni fog, azaz ehberert kell gürizni a melohelyen es akkor sem lesz semmid. Elveszik az az önhitet, ami előre vinne.


A szegenysegi gondolkodast felnotten már irto nehez kiirtani magabol az embernek.


De vannak cikkek yputuben is miben kulonbozik a gazdag es szegeny felfogasa. Ki mire mit gondol.

2019. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vonatkoztathatod kapcsolatra is. Amig azon ragodsz hogy milyen ember NE legyen a párod azt is fogod vonzani mert a negativra koncentralsz.
2019. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!