Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már alig merek kimenni valahov...

Már alig merek kimenni valahova, mert attól félek, hogy mások mit gondolnak rólam?

Figyelt kérdés
Nagyon alacsony az önbecsülésem, alig vannak barátaim, akik voltak már nincsenek pont emiatt. Nem akarok velük találkozni, mert félek, hogy rossz vagy kellemetlen lesz, hogy nem tudok majd mit mondani, hogy kínos csend lesz, vagy, hogy nem akarnak velem többet találkozni. Illetve mindent túlgondolok.. Van valamilyen tanàcsotok, hogy mit tegyek egyrészt, hogy nagyobb legyen az önbizalmam, és, hogy, hogy ne féljek mások véleményétől? (Bár ez szerintem lehet, hogy eléggé összefügg..)
2019. ápr. 20. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nincs önbizalmad?
2019. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Thispain ***** válasza:
15%
Lehet, elvesztette pókeren.
2019. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Én is így vagyok.
2019. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Annyira nem szeretem ezt az önsajnáltatást,ennek a kérdésnek semmi értelme.Kiírtad ezt és most azt várod,hogy majd mindenki írja,hogy “jaj szegény..jaj biztos szép vagy..jaj ne csináld ezt menj ki nyugodtan.”De ha te nem akarsz ezen változtatni akkor mindhiába.Márpedig ha változni akarsz akkor neked kell tenned érte,és nem úgy,hogy ide írogatsz ki ilyen “kérdéseket”hanem megfogod magad és elmész ide-oda ahol ismerkedni tudsz új emberekkel.
2019. ápr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pszichológussal történő beszélgetés, aki jártas szociális fóbia stb problémákban. Nagyon-nagyon sokat tudna ez segíteni.

Nem tudom a tudatosság mennyire menne: találkozol valakivel, nyugodt körülmények közt sétáltok-beszélgettek, majd ha ez már mindig jól megy egy emberrel, fokozatosan növeled a társaságot. Ha utcára se mersz kimenni és ezt nem tudod legyőzni akkor bizony pszichológushoz kellene menni, aki segít.

Mióta áll fenn ez és kiváltotta valami?

Hány éves vagy?

2019. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
4-es igazad van, csak az a gond, hogy a kérdező csupán nyekeregni akar, változtatni biztosan nem. így szerintem minden hasznos tanács meddő ebben a helyzetben.
2019. ápr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egy helységbe ahol kutyák vannak, akik kb 100 főt tesznek ki, belépsz oda, hogyan viselkedsz? Egyrészt nem tudhatod, milyen fajta kutyák azok, és melyik hajlamos támadásra, persze lehet az összes szelíd fajta, csak ugat, és nem harap. Tehát belépve közéjük a viselkedéseddel meghatározhatod mit gondoljanak rólad, ha kedves vagy, ők is így állnak hozzád. Persze , ha oroszlán ketrecébe mész, vagy kígyók közé ott a kedvességgel, jóindulattal semmire sem mész, de az emberek világában a kedvesség hosszútávon mindig hasznos, ez egy örömhír. De ha csak kedves vagy visszaélhetnek vele, ezért néha ki kell mutatnod a fogad fehérjét, ha palimadárnak néznek.
2019. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!