Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már veletek, hogy annyira...

Volt már veletek, hogy annyira kötődtök a másikhoz, hogy szinte fáj?

Figyelt kérdés

Velem az a baj, hogy semmi szerelmi kötődés nincs. Csak Kell valaki, aki foglalkozik velem. Akivel mindig beszélhetek. Sajnos ilyen nincsen nekem és rosszúl esik.

Nem szeretnék csúfolódó vagy kötekedő kommentet. Köszi.


2019. ápr. 20. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
"kell valaki aki foglalkozik velem, akivel beszelhetek". tehat te targyaknak tekinted az embereket akik szorakoztanak teged. semmi sem fogja kitolteni a benned levo uresseget tartosan ami kivulrol jon.
2019. ápr. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, előfordult már.
2019. ápr. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most van így csak igazán. Az illető szerelmének tárgya voltam egykor, ma már csak sajnál, amiért bennem nem múlt el. Elég kilátástalan így.
2019. ápr. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szinten mardosott, hogy soha nem gondoltam volna, hogy ennyire fájni fog. A közöny, sajnálat és lenézés pedig olaj a tűzre, mert még nyomorultabban érzed magad. Rájönni, hogy igazából neki soha semmit sem jelentett és szinte már idegenként sem kezel. Fáj(t) nagyon és megkérdeztem magamtól hogyan lehetek ennyire elcseszett... Egyszerűen van az életben, hogy nem minden lehet a miénk vagy veszteséget élünk meg. Senki sem állandó, de valamiért egyes emberek kilépése az életünkből jobban megérint, mint kellene. Biztos neked is volt már, akit könnyen elengedtél és nem érdekelt. Nos, ő is így van veled. Mi pedig csak szenvedünk a nagy elutasításban, de egy bizonyos idő után rájössz, hogy nem éri meg szenvedni és rosszul érezni magad. Könnyebb lesz valamivel, elmúlni viszont nem múlik el egyhamar. Csak fogadd meg magadnak, hogy többet nem akarsz így érezni és ne a fájdalmat válaszd most sem.
2019. ápr. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer igen. De többet nem fogom idegileg tönkretenni magam senki miatt, egy idegenért meg pláne nem.
2019. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is majdnem tönkre mentem. Annyira lefogytam, hogy a kulcscsontom is kilátszott. Egész nap folyamatosan remegtem. Ugyan azt a zenét hallgattam minden nap.

De már jobban vagyok szerencsére.

2019. ápr. 21. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!