Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok ember van a környezetedben...

Sok ember van a környezetedben, aki annak örül, ha boldognak lát?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy mit éreznek, amikor boldognak látnak.
2019. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. De az összes aki számít, ilyen.
2019. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maximum 1 vagy 2 (vagy 0), a többiekkel csak bájolgunk.
2019. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Leginkább le se sz.rnak. A legtöbb embert nem érdeklem (családon belül sem), csak én hallgassam őket végig. Az örömöm se érdekli őket.


Bár szerintem vannak, akik irigyelnek. Ezt finoman ugyan, de ecsetelték már nekem.

Félre ne értsetek, rengeteg rossz tulajdonságom van (az átlagnál több), de a lustaság majdnem teljesen hiányzik belőlem. Én mindenért teszek, igyekszem változtatni az étkezésemen, holott pl utálom majdnem az összes zöldséget, gyümölcsöt. Igyekszem sportolni, holott unom, nincs időm; de akkor kompromisszumot kötök és csak 20 percet futok lent, nálunk.

Már a sokadik OKJ-t végzem és amint észleltem, hogy hátráltat a passzív angoltudásom, visszahoztam és mára minden áldott nap olvasok vagy írok, ritkábban videót nézek angolul.


Mára amit kimondok, elhatározom azt meg is csinálom, legalábbis próbálom.



Csakhogy...

Ennek a nagy része zsákutca, felesleges idő- és pénzrablás volt.

Másrészt én nem nézem le, aki nem ilyen (ööö, sokszor inkább irigylem).

Nem értem el az életben semmit.


Nem kellene irigyeljenek...

2019. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert akik azt gondolják/látják6érzik, hogy boldog vagyok, nem látnak a dolgok mögé, hogy nekem milyen élet is jutott valójában...
2019. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!