Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hagyjam itt az egyetemet vagy...

Hagyjam itt az egyetemet vagy mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetemre járok és ez a második félévem.De megmondom őszintén,nem tetszik.Nem érdekel ez a szak,amin tanulok.Nem illik hozzám és egyáltalán nem tudom elképzelni azt,hogy én valaha is ebbe tudnék dolgozni.

Amúgy Gazdálkodás és menedzsment foszkon tanulok,mivel államira csak a fizetősre lett volna elég pontom.Eredetileg úgy terveztem,hogy foszk után befejezem alapképzésen,de viszont már biztos nem fejezem be,mert nem érdekel ez a szakterület.Meg legszívesebben ezt sem fejezném be.Ha itthagyom,vissza kéne fizetni a 2 félévet,de már úgy vagyok vele,hogy inkáb spórolok és visszafizetem csak ne kelljen tovább itt kínlódni.

De akkor mit csináljak?Normális végzettség nélkül csak minimálbéres betanított állásokra tudok jelentkezni.Itt élek vidéken és szinte csak minimálbéres állások vannak,amikhez nem kell komolyabb végzettség.

Van még egy OKJ-s végzettségem,de azt is rosszul választottam,mert azzal se tudok hova elhelyezkedni.



2019. ápr. 21. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek jelentkeztél?
2019. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy ne minimálbéres betanított munkát kelljen végeznem.
2019. ápr. 21. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor el kell vegezni. Tpkmindegy milyen papairod lesz csak legyen meg
2019. ápr. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy ebbe fogok dolgozni
2019. ápr. 25. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!