Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nulláról...

Van itt olyan aki nulláról kezdte és most gazdag?

Figyelt kérdés

Mi volt a titkod?

Hogyan csináltad?

Mik a terveid?

Egyedül vitted végbe vagy volt párod aki segített?


Netán te nyertél most a lottón?


2019. ápr. 22. 08:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Aki gazdag, az nem lustálkodik egy troll fórumon.
2019. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Úgy hogy kiraboltam a bankot.
2019. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Persze, itt nagyjából mindenki.
2019. ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

Igen, nagyona nullárol kezdte, de kiskorában is volt megvolt benne a huncutság..

Ebben támogatták a szülei is.

Később sokat dolgozott volt benne ami nem egészen törvényes is, de valahogy mindenből jól jött ki.


Most már mindene megvan, üzletel neha dolgozik is.


Erre születni kell. Nincs magas iskolai végzettsége

2019. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Pénztáros Lőrinc
2019. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%

Itt ezen az oldalon kb az összes válaszoló az...

Sőt, ráadásul kifejezetten durva gyermekkoruk volt.

2019. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

Gyerekként és kamaszként egy rakás gazember folyásolta be életemet rossz irányban, a saját érdekeiknek kedvezően. Gyökeres változás akkor kezdődött amikor elhatároztam hogy megszabadulok az olyanoktól.

Először meglepve tapasztaltam hogy diplomával is szegénynek éreztem magam. Ezért elkezdtem a saját fejem szerint az után kutakodni, mi hoz sikert. Nagy hatással volt rám ez a könyvcím, ami meg sincs nekem de a címe mindent elmond:

Csináld, amit szeretsz - és a pénz követni fog! - Marsha Sinetar 2008

Eldöntöttem hát hogy mit csinálnák ha milliomos lennék. És pontosan azt csináltam. Amit szerettem, amit ingyen, hobbiból is szívesen csináltam. Volt ami tudást otthon szereztem meg, volt amit meg maszeknál munka közben. Ha ingyen szerezhettem volna meg egy tanfolyamon, akkor sem választottam volna azt a módszert, mert tapasztalatom szerint az iskolapad elveszi az ember kedvét a szenvedéllyel végzett munkától. Hogy is taníthatna gazdagságra és sikerre az aki önmaga is szegény közalkalmazott?

Nekem lényeges volt hogy a saját üzletemben boldoguljak. Hisz akkor minimális eséllyel játszhatja a főnököt az aki gazembernek született. Mikor maszeknál szereztem egyik tudást napszámosként (igen, napszámosként lehetett legjobban megtanulni és tandíj helyett még fizettek is érte), csodálkozva mondták az ott dolgozók hogy miért nem megyek be az Audiba ilyen eszméletlen jó diplomával. Hát nekem meg eszméletlenül rossz diploma, mert nem maszek lehetek vele. Aztán hamarosan kezdtek rájönni hogy igenis jól döntöttem. Mert ha én lehetek az úr, akkor annak siker az eredménye. Először néztek rám úgy idegenek, hogy megérezhették hogy van pénzem. Mert a saját életem építettem, és azt csináltam amit szerettem és amit akartam, már akkor is amikor maszeknál még csak "inas" voltam. 50 évesen is így neveztem magam, de tudták hogy ez az inasság többet ér 5 hallgatói viszonynál is. Mivel a "tanárom" is eleve egy sikeres ember volt. Aztán persze a saját üzletem építettem. Később igyekeztem automatizálni, vagyis akkor is működjön ha nem vagyok jelen és még mobilon sem vagyok elérhető.

Ma már azért verem a fejem a falba amiért nem 14 évesen kezdtem el így az új életem. Hogy kizárólag a saját fejem után menjek és csak akkor hallgatok másra ha tényleg okosabb nálam és jóindulatú tanácsot ad. Az utóbbi mondat számomra a siker titka.

2019. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
Mészáros Lőrinc
2019. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7# Ja és mivel foglalkozol? Valami alkatrész gyártás?
2019. ápr. 22. 10:58
 10/17 anonim ***** válasza:

ma 10:58

Először elektronikai termék gyártása volt, majd mezőgazdaság. Pontosabbat azért nem írok nehogy az ismerőseim felismerjenek.

2019. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!