Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ha soha nem lesz munkám,...

Hogy ha soha nem lesz munkám, akkor mihez tudok kezdeni?

Figyelt kérdés
Sehova nem vesznek fel több száz jelentkezés után sem
2019. ápr. 22. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Kamu. Utcaseprés, közmunka. Oda nem jelentkeztél?
2019. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Tiszta erkölcsivel postára fel fognak venni, ott most már jobban fizetnek a minimálbérnél, új belépők amúgy is magasabb fizetést kapnak már.
2019. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért a több száz egy kicsit sok.

Persze, ha mondjuk nem a végzettségednek megfelelő munkára jelentkeztél, akkor hihető, de amúgy ez kicsit irreális. Ha tényleg így van, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz a jelentkezések során.

2019. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Betanított munkára azonnal felvesznek szinte bárhova, abból meg találsz. Munkaerőhiány nem csak a szakmunkás pozíciókat érinti hanem kb minden területen jelen van. A környéken ahol élek szinte az összes gyár nagy erőkkel keres operátorokat, targoncásokat, raktári dolgozókat. Egyes cégek már minőségellenőröket is felvesznek ami sosem volt jellemző de felveszik őket kívülről is. Sőt egyik haverom mesélte hogy az ő munkahelyén egyik területre annyira nem találnak műszakvezetőt hogy már az utcáról felvesznek bárkit akinek van hasonló tapasztalata, mert cégen belül oké hogy van bőven jelentkező erre a pozícióra, de ők teljesen alkalmatlanok erre, aki meg alkalmas nem vállalja el.
2019. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Engem se vesznek fel, még betanitottra se. Mondjuk azokbol biztos nincs hiany ha igy valogatnak. Jo szakmunkasbol annal inkabb.
2019. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem egyébként, látok csomó embert, aki kis túlzással már nem tudja hova tenni a pénzét, engem meg egy minimálbéres munkára sem hajlandóak felvenni..
2019. ápr. 22. 15:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kérdező?

Mert a kor , és a munkatapasztalat is sokat számít.

2019. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
25 leszek
2019. ápr. 22. 17:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor lehet hogy azért nem vesznek fel mert túlságosan is fiatal vagy, valószínűleg nincs sok munkatapasztalatod.

Ezek a munkáltatók meg elvárják hogy legyen sok év munkatapasztalat illetve az önéletrajz is sokat számít , hogy milyen helyeken dolgoztál stb.

Hiába van munkaerőhiány de azért nem vesznek fel akárkit. Én is úgy tudom hogy a jó szakmunkásokból van hiány.

Azt kéne csinálnod hogy elvégzel egy jó OKJ szakmát. Pl.: asztalos, szakács, szobafestő , lakatos stb.. amit akarsz.

Elkezdesz nyelvet tanulni.pl.: Német.

És kimész külföldre. Lesz jó munkahelyed.

Ezerszer jobban jársz mint itt tengődni.

2019. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!