Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szégyen camgirlnek...

Szerintetek szégyen camgirlnek lenni?

Figyelt kérdés

Camgirl az, aki webkamerán perverzkedik ismeretlenekkel pénzért.

Mit gondoltok?



2019. ápr. 23. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Igen szégyen, ha lenne egy lányom aki ebből élne öngyilkos lennék.
2019. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Természetesen igen.
2019. ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem. A prostitúciót gáznak tartom, viszont a cam dolgokat nem. Ott nem kell érintkezni mással, csak kamerázni. Lényegében olyan a dolog, mint az aktmodellkedés.
2019. ápr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem kérdés. Ugyan olyan erkölcstelen mint az útszéli. Nem tanultál, mi?
2019. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Végülis a munka nem szégyen. De ha valaki annyira szegény,hogy ebből tartja fent saját magát,mert valamiért nem talál más munkát,az érthető. Én nem ítélkezek,ha neki ez okoz örömet,akkor csinálja. Nyugodtan le lehet pontozni.
2019. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4- nem tudom, hogyan jön most ide, hogy tanultam-e, vagy sem xD Én csak feltettem egy kérdést, mert érdekel az emberek véleménye. Egy szóval sem mondtam, hogy camgirl vagyok, vagy, hogy egyáltalán lány vagyok. :D
2019. ápr. 23. 12:23
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

Gondolom, valami adatbázisba bekerülsz, ha fizetnek érte, nem nagyon értek ehhez. Ha nem zavar, hogy az ismerőseid is rád találhatnak, akkor csináld.

Személy szerint én tuti nem kockáztatnék. Mindenkinél más a határ. Nekem speciel nem férne bele.

2019. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
igen, szégyen
2019. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

Nem tartom szégyennek.

Számomra az egyetlen erkölcs az, hogy ne ártsunk másoknak. Ergo, erkölcstelen az, amivel ártasz másoknak. Pont ezért nem tartom erkölcstelennek például a homoszexualitást sem, hisz azzal sem ártanak másoknak.

Egy camgirl is csak egy igényt elégít ki, amivel nem árt senkinek, semmi szégyen nincs ebben.

Sokkal nagyobb szégyen például feketén dolgozni vagy bliccelni, mert azzal tényleg ártasz, meglopod a társadalmat, nem véletlenül, hogy azok bűncselekmények is, ellentétben a camgirl-ködéssel.

2019. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 nemaRendőrség ***** válasza:
63%
Én nem beszélnék veled utána.
2019. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!