Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek szégyen camgirlnek lenni?

Camgirl az, aki webkamerán perverzkedik ismeretlenekkel pénzért.

Mit gondoltok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szégyen, munka

ápr. 23. 11:57  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Igen szégyen, ha lenne egy lányom aki ebből élne öngyilkos lennék.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont ápr. 23. 11:59 Privát üzenet
Természetesen igen.

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont ápr. 23. 12:00 Privát üzenet
Szerintem nem. A prostitúciót gáznak tartom, viszont a cam dolgokat nem. Ott nem kell érintkezni mással, csak kamerázni. Lényegében olyan a dolog, mint az aktmodellkedés.

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont ápr. 23. 12:03 Privát üzenet
Ez nem kérdés. Ugyan olyan erkölcstelen mint az útszéli. Nem tanultál, mi?

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont ápr. 23. 12:11 Privát üzenet
Végülis a munka nem szégyen. De ha valaki annyira szegény,hogy ebből tartja fent saját magát,mert valamiért nem talál más munkát,az érthető. Én nem ítélkezek,ha neki ez okoz örömet,akkor csinálja. Nyugodtan le lehet pontozni.

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont ápr. 23. 12:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#4- nem tudom, hogyan jön most ide, hogy tanultam-e, vagy sem xD Én csak feltettem egy kérdést, mert érdekel az emberek véleménye. Egy szóval sem mondtam, hogy camgirl vagyok, vagy, hogy egyáltalán lány vagyok. :D

# 6/13Időpont ápr. 23. 12:23 Privát üzenet

Gondolom, valami adatbázisba bekerülsz, ha fizetnek érte, nem nagyon értek ehhez. Ha nem zavar, hogy az ismerőseid is rád találhatnak, akkor csináld.

Személy szerint én tuti nem kockáztatnék. Mindenkinél más a határ. Nekem speciel nem férne bele.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont ápr. 23. 12:26 Privát üzenet
igen, szégyen

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont ápr. 23. 12:35 Privát üzenet

Nem tartom szégyennek.

Számomra az egyetlen erkölcs az, hogy ne ártsunk másoknak. Ergo, erkölcstelen az, amivel ártasz másoknak. Pont ezért nem tartom erkölcstelennek például a homoszexualitást sem, hisz azzal sem ártanak másoknak.

Egy camgirl is csak egy igényt elégít ki, amivel nem árt senkinek, semmi szégyen nincs ebben.

Sokkal nagyobb szégyen például feketén dolgozni vagy bliccelni, mert azzal tényleg ártasz, meglopod a társadalmat, nem véletlenül, hogy azok bűncselekmények is, ellentétben a camgirl-ködéssel.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont ápr. 23. 13:28 Privát üzenet
nemaRendőrség nevű felhasználó válasza:

Én nem beszélnék veled utána.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont ápr. 23. 14:13 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire gáz ha 17 évesen is szeretem a játék pónikat, és szoktam néha vásárolni?
Sokan tényleg azt akarják kinyögni, hogy a saját anyagi eredmény is szégyen és ismerkedéskor titkolni kell?
Az mit jelent ha idegen fiúk rámköszönnek az utcán, én visszaköszönök aztán meg röhögnek? 19/N
Szerintetek szégyen egyetemista körökben a diákmunka?
Nagyon nagy az orrom és mindig takargatom a fiúk és új emberek elött mert nagyon gáznak érzem magam Most tetszik egy fiú és mindig takart fejjel megyek el mellette mert félek...
"Inkább a halál, mint a szégyen"-egyetértetek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!