Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A jelenlegi életemben nem...

A jelenlegi életemben nem érzem jól magam, mégse merek, tudok, szeretnék váltani. Mi lehet az oka? 26/F

Figyelt kérdés

2019. ápr. 23. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből így nem derül ki semmi. Lehetséges, hogy belekényelmesedtél a dolgokba.
2019. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha te nem csinálsz magaddal valamit, mire vársz? Senki nem fogja meg a kezed. Főleg nem ezen az oldalon.
2019. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Az, hogy valamit nem mersz és nem tudsz, az két külön dolog.

Azért nem mersz, mert gyáva vagy. Még nem eléggé sz..r neked, különben már változtatnál a helyzeteden örömmel és nem keresnél kifogásokat.

Félsz az újtól, ismeretlentől.


De a te életed, azt csinálsz, amit akarsz, úgy b..szod el, ahogy akarod. A felelősség is a tiéd. Csak kérlek, aztán ne rinyálj, hogy miért olyan sz..r neked.


Vagy nyugodtan élvezd tovább ezt a nyomorult életedet. Kb 65 éves kor a férfiaknál jelenleg a nyugdíjkorhatár. Csak el fogsz addig vegetálni, vagy még közben meghalsz.

2019. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Benne vagyok egy munkahelyben, ami nem annyira fekszik nekem, előre se tudok haladni vele annyira. Még a szülői házban élek, kényelem meg minden van, de szabadság kb. semmi, a fiatalabb testvéreimnek többet szabad, mint nekem. Lehet, hogy nagyon nehezen találnék máshol állást, és jót tenne a költözés, de valahol meg mégse vágyok rá annyira, sőt félek is tőle.
2019. ápr. 23. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!