Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

A jelenlegi életemben nem érzem jól magam, mégse merek, tudok, szeretnék váltani. Mi lehet az oka? 26/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: élet, életmód, váltás, magány, munkaproblémák, költözés, félelem, depresszió

ápr. 23. 13:48  Privát üzenet  

A válaszok
Ebből így nem derül ki semmi. Lehetséges, hogy belekényelmesedtél a dolgokba.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 23. 13:54 Privát üzenet
Ha te nem csinálsz magaddal valamit, mire vársz? Senki nem fogja meg a kezed. Főleg nem ezen az oldalon.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 23. 13:55 Privát üzenet

Az, hogy valamit nem mersz és nem tudsz, az két külön dolog.

Azért nem mersz, mert gyáva vagy. Még nem eléggé sz..r neked, különben már változtatnál a helyzeteden örömmel és nem keresnél kifogásokat.

Félsz az újtól, ismeretlentől.

De a te életed, azt csinálsz, amit akarsz, úgy b..szod el, ahogy akarod. A felelősség is a tiéd. Csak kérlek, aztán ne rinyálj, hogy miért olyan sz..r neked.

Vagy nyugodtan élvezd tovább ezt a nyomorult életedet. Kb 65 éves kor a férfiaknál jelenleg a nyugdíjkorhatár. Csak el fogsz addig vegetálni, vagy még közben meghalsz.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 23. 13:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Benne vagyok egy munkahelyben, ami nem annyira fekszik nekem, előre se tudok haladni vele annyira. Még a szülői házban élek, kényelem meg minden van, de szabadság kb. semmi, a fiatalabb testvéreimnek többet szabad, mint nekem. Lehet, hogy nagyon nehezen találnék máshol állást, és jót tenne a költözés, de valahol meg mégse vágyok rá annyira, sőt félek is tőle.

# 4/4Időpont ápr. 23. 14:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy rendes normalis embersem volt kivancsi en ram egesz eletemben hogyan torodjek ebbe is bele!?
Normális ha valaki már két éve nincs az életemben és még mindig odavagyok érte?
Miért álmodom azt legalább 1-2 havonta, hogy iskolába/egyetemre járok (jelenlegi életemben nem), de azt sem tudom, hogy milyen óráim lesznek, és mindig jó sokat kések?
Miért negatív az emberek szemében az, ha én kijelentem, hogy szeretnék többet az életben és teszek is érte, de a jelenlegi helyzetemben is úgy érzem, hogy jól érzem magam az...
Ha nem ismerem a jelenlegi szüleimet, akkor előző életemben nem volt hozzájuk közöm?
Belefásultam a jelenlegi életemben és úgy érzem a dolgok tőlem függetlenek, nem tudok változtatni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!