Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen furcsa szokásaitok vannak?

Milyen furcsa szokásaitok vannak?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 23. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Nőként mindig megnézem a többi nő lábát, hogy mennyi a combkormerete.

Saját magamban ez bánt legjobban, így nem is tudom, szeretek atlagolni.

2019. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Imádom a Domestos illatát. Így mindig öntök egy kicsit valahova és szagolgatom. A fertőtlenítés érzése kielégít.
2019. ápr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak meztelenül tudok aludni

Hipo domestos és klór illat mániám van.

Megőrülök a lejárós parkolóból kiömlő illatokért

A hüvelykujjamon a köröm melketti bőrbe nyomom mindig a körmöm erösen (ez szorongás de azota teszem amiota eszemet tudom)

2019. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kenem a kezem, de minimum kézmosás után. Addig nem tudok megnyugodni, rosszul érzem magam, míg nincs bekenve.
2019. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Tankoláskor imádom a benzin illatát szagolgatni.

Idegesít, ha egy aszal körül a székek nem szabályosan vannak, a szemben lévők, egymás mellett lévők nincsenek egy vonalban. Így ezeket szoktam igazgatni.

Ha gyalog megyek valahova és egyedül vagyok, akkor számolom, hogy mi hány lépésre van egymástól.

2019. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha kimérek valamit, akkor mindig x kanál/mérő + egy kicsinek kell lennie. Pl. kávéba cukor 2 kiskanál + egy kicsi, rizs két mérőkanál + egy kicsi, mert csak akkor lesz jó, ha van benne még egy kicsi.
2019. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A konyhában szűkös a hely, a barátom ül belül, ha megkér, hogy engedjem ki, akkor felkelek a székről, teszek magam körül egy kört és betolom, hogy kiférjen. Ezt ő jegyezte meg, én csak néha érzékeltem, hogy valahogy hosszabb odeig tart betolni a széket, mint gondolnám.
2019. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én a nagylábujjamat pattintgatom, így „táncolok” a fejemben lévő zene ütemére.
2019. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha látok egy csinos dohányzó lanyt,titokban lesem,hátha lathatom ahogy eltapossa a csikket(izgat a mozdulat,meg fizetnék is ezert ha nezhetnem)
2019. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

9-es ez elég durva!

De ha Te ezért fizetnél,gondolom az utcan nem kerdezel meg dohanyzó lanyokat?

2019. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!