Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen cigivel szoktatok rá,...

Milyen cigivel szoktatok rá, milyen volt az első, amit szívtatok?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 24. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Istentudja. Anno amèg iskolás voltam osztálytársaktól, iskolatársaktól, bandatagoktól vettem/cserèlgettem a cigit. Azok monddnfèle kevert cigaretták voltak, töltött dohány. Sosem kèrdeztem rá milyen márka, de a nyakamat rá hogy volt közte olyan ami nem volt tiszta dohány. Szóval, igazából nem tudom. Aztán egy ideig ment nálam a zöld dohány de most már csak tisztán szívom .
2019. ápr. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Piros szofi, anyáméktól csórtam.
2019. ápr. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sosem szokok rá, ha nincs piros multi. Piros mustanggal kezdzem 96 körül, majd néhány nap múlva valaki kérdezte, miért nem szívok normális cigit, kérdeztem milyen az, és azt mondta barna szofi, egy ideig szívtam, de nem jött be, és sajnáltam rá a pénzt ilyen hülyeségre, na de kinálgattak piros multival és azt, hiszem akkor szoktam rá, sajnos.
2019. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kék bond.

Ha jól rémlik akkoriban 380ft volt egy doboz amikor elkezdtem füstölni.

2019. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mentolos L&M, buliban kínált meg vele egy csaj, azóta is csak mentolos cigit szívok.
2019. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Piros malrboro. Gimi utolso évében kb 6 évvel

Ezelőtt egy szalagavato buliban. Nem

Esettt jól. Sajnos amivel

Raszoktam az az áfonyás winston volt egyetem alatt. Szerencsere leszoktam de az utolsó amit szerettem az a dupla pattintos mentolos malrboro volt. Két évvel ezelőtt. A pattintos tiltása volt ami segitett leszokni.

2019. ápr. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fecske, apámtól loptam, 13 évesen. Azóta is bánom. A dohányzástól akkut bronchitisem van, állandóan köhögni és krákogni kell. Főleg elalvás előtt. mindenkit zavar, de engem a legjobban. Két év szünet után is. A tüdőgyógyászt kérdeztem, mennyi idő után múlik el? Ő azt kérdezte, mennyi ideig dohányoztam. (40 éve) Akkor annyi nemdohányzás után, mondta.
2019. ápr. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!