Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék munka nélkül?

Mit csinálhatnék munka nélkül?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje munkát keresek, legutóbbi okjs szakmám az targoncavezetői, pár helyre el is küldtem a jelentkezésemet, de semmi visszajelzést nem kaptam, itthon vagyok már jó ideje, olvasgatok játszok mobilon tvzek meg néha futok, nyugdíjas élet, pedig még nem vagyok öreg, de egyik nap megy a másik után, haszontalannak érzem magam, barátaim már rég nincsenek, vagy is vannak de messze laknak. Nemtudom mit csinálhatnék? Nem élvezem az életet. Majd ha mindenigaz ősszel indulok egy asztalos tanfolyamon ami 2 éves, de addig is mit csináljak itthon?
2019. ápr. 25. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Az életnek nem sok értelme van, még ha dolgozol sem, kilátástalan minden, kezdj el kincsem lovira fogadni és mindig tedd meg a legkisebb szorzót tétre, akkor megvan annyi, mintha dolgoznál és izgalmas minden futam.
2019. ápr. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!