Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok és nagyon...

17 éves fiú vagyok és nagyon szeretek egy 27 éves lányt. Ez miért rossz egyesek szemében?

Figyelt kérdés

Itt ismertem meg gyakorin januárban és eleinte csak barátság volt, aztán ez elmélyült és vagy 3 hónapja úgy érzem szeretem őt.

Miért van az,hogy ha egy 27 éves jár együtt egy 17 éves lánnyal,az oké,de ha egy 27 éves lány van együtt egy 17 éves fiúval,az elítélendő?


2019. ápr. 25. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Mit érdekel téged, mit gondolnak mások? Ne törődj vele, ha jól érzitek magatokat együtt, a többi úgysem számít
2019. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Osztom az első válaszoló szavait.
2019. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Csak és kizárólag az számít, hogy ti szeretitek-e és párkapcsolatként felvállaljátok-e egymást. Semmi más.
2019. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Nem elítélendő, csak éppen egy 27 éves lánynak már az életét kell(ene) megalapoznia egy érett pasassal akinek már komoly egzisztenciája van, és nem egy kisfiúra van szüksége, aki még a szülei zsebpénzén él és 8 órára otthon kell már lennie az ágyikójában.

Te lehetsz szerelmes, de ő csak humán vibr átornak használ.

2019. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek, kérdező! Pont ilyen helyzetben vagyok, csak fordítva: 30 éves nőként beleszerettem egy 20 éves férfibe. Eleinte csak jó ismerősök, félig-meddig barátok voltunk, aztán rájöttem, hogy fülig belezúgtam. Nem hiszem, hogy ő szerelmes belém, igaz, nem is mertem tőle megkérdezni.


Eleinte kicsit szégyelltem is magam, hogy komoly felnőtt nőként ráhajtanék egy fiatal srácra, aki pár éve még gyerek volt. Mintha csak a friss hús kéne, vagy nemtom, pedig nem így van. De aztán rájöttem, hogy ebben semmi rossz nincs, teljesen okés lenne, ha összejönnénk. Se a kor, se az egyéb körülmények nem érdekelnének, én lennék a világ legboldogabb embere, és letojnám, ki mit gondol. De sajnos biztos vagyok benne, hogy ő nem szeret szerelemmel, ezért semmi nem lesz belőle. Végső soron mindig ez az egyetlen kérdés: van-e kölcsönös szerelem? Ha van, szinte semmi nem lehet akadály. Ha nincs, akkor ennyi volt, hiába lennétek amúgy ideálisan összeillő "normál" pár.

2019. ápr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem mindenki szarja össze magát a gyönyörtől,mert valakinek egzisztenciája van."


Kérdező!

Hiába írtad a fenti -felháborodott- privátot, attól még nem lesz igazad.

Egy 27 éves -normális- nő családra, gyerekre és stabil egzisztenciájú (lakás, kocsi, jövedelem stb...) pasasra/férjre vágyik, nem pedig egy kiskorú fiúgyerekre, akinek az összvagyona egy mobiltelefon és egy BKV bérlet.

Amúgy jobb ha tudod, hogy a reggeli kangörcs még nem egyenlő a szerelemmel.

Idővel majd rájössz...

2019. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Te még jobb,ha azt jegyzés meg,hogy nem minden ember ugyanolyan.

Amúgy meg... normális nő magának teremt egzisztenciát és nem másokat pumpol.

És nem hinném,hogy egy kangörcs több mint négy hónapig tart.

Tudom amúgy,18 éves kor felett a lányoknak kötelező megkomolyodni és követni a társadalmi"normákat".

Engem igazából tényleg nem érdekel a pénz.

A szexualitás is olyan,hogy nem mindenki vágyik arra 0/24-ben,csak a tinikre ez mindig rá van húzva.

Fiatalkorú.

Nincs köztünk még egy generációnyi különbség se.

14 éves kor után avval fekszenek le az emberek,akivel akarnak.

17 éves meg már nem gyerek.

Ember,olyan világot élünk ahol egy 45 éves szexelhet 16 évesekkel.

Ha ugyanezt egy nő teszi,azt magyarázd el,hogy az miért rosszabb?

2019. máj. 2. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!