Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tud érdekelni,...

Miért nem tud érdekelni, miért nem érzek semmit ha azt mondja öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés

Volt már öngyilkossági kisérlete, de akkor sem és most sem éreztem semmit. Fiatal vagyok még,senkim sem halt még meg. Aszt gondolom hogy fontos nekem, de valahogy nem érzem. Viszont sokat gondolok rá, de semmit sem érzek amikor azt mondja már nem bírja tovább. Talán még sem lenne fontos nekem, vagy igazából nem is szeretem? Csak nem tudom felfogni? Nagyon zavar ez, olyan mintha kőszívem lenne. Aggódni szeretnék érte, és érezni hogy fontos nekem.

Valószűleg velem van a gond, mivel pl. olyan helyzetekben tudok nevetni, és élvezni az egészet amikor nem kéne, pedig próbálom visszatartani. Pl. Mint amikor a közeli családtagjaimat veszekedni látom, illetve verekedni. Aki szeretné, és úgy érzi tud segíteni, írjon privátot. Ott többet is mondhatok magamról.



2019. ápr. 25. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
pszichopata vagy, ennyire egyszeru. nem kell ezt tulbonyolitani.
2019. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

nyugi, nem vagy pszichopata, az első hülyeséget írt.

Nevetni nemcsak jókedvünkben szoktunk, hanem pl. akkor is, amikor zavarban vagyunk, vagy amikor idegesek vagyunk vagy félünk, és így vezetjük le a feszültséget. Ez teljesen normális reakció.


Nem tudom, kid fenyegetőzik öngyilkossággal, általában egy ex-barát(nő) vagy vmilyen családtag szokott. Gondolom, felnőtt ember, tehát fontos tudnod, hogy nem tartozol felelősséggel érte. Valószínűleg nem lesz öngyilkos (akik igen, azok nem fenyegetőznek, simán csak megteszik). Bárhogy is lesz, ez az ő döntése, nem lehet rákenni másra.

2019. ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem felnőtt ember, bár hamarosan az lesz, van oka megtenni.

Illetve nem fenyegetőzik, utólag mondja el, illetve látom rajta hogy valami nincsen rendben.

2019. ápr. 26. 06:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Hivd ra a mentoket ha ilyet tesz.Vigyek be a pszichiatriara mert gyogykezeles kell neki surgosen.
2019. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!