Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy deritsem ki a nevet?

Hogy deritsem ki a nevet?

Figyelt kérdés

Ma jottem haza és vártam a liftet és ott volt egy 18 ev körüli (gondolom) fiu aki tok kedves volt és szimpinek tűnik. Annyit tudok csak h a 3on lakik. Regota lakom ebben a lépcsőházban de csak most lattam.

Hogyan tudnam szerintetek kideríteni a nevet ha nem futunk ossze megegyszer?

(Helyesírási hibákért bocsi)


2019. ápr. 26. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk pl. vagy egy humán térfigyelő kamera akarom mondani néni aki a földszinten lakik és mindenkiről mindent tud.

Tuti nálatok is van olyan nyugger aki nagyon ráér és szereti mások dolgába beleütni az orrát. Őt meg lehet kérdezni.


Közös költséget akinél fizeted ő is kell ismerje.

Vagy csak simán feltöröd a postaládáját :D (az is elég ha egy levelet/számlát kihámozol valahogy belőle és rajta lesz a neve)

2019. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"humán térfigyelő kamera "


Ezt még nem hallotam, de igen találó elnevezés!

2019. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*hallottam
2019. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt ne mond h miskolci vagy? :D
2019. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi válaszokat. Arra is gondoltam h megnezem hatha a csengon van e valami nev és kideritem.

Nem miskolci vagyok.

2019. ápr. 26. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Kaputelefon van? Vagy nem tudom mi a rendes neve de ha van akkor ott felcsöröghetsz rá, hogy csomagot hoztál vagy keresel valakit és mondasz egy kamu nevet aztán ha szerencséd van elmondja a sajátját, hogy meggyőzzön, hogy hülye vagy :D
2019. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!