Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mèrt viccelődnek állandóan a...

Mèrt viccelődnek állandóan a miskolciakkal?

Figyelt kérdés

A showder klubban is gyakran hallom, hogy miskolciak igy-ugy meg most itt az egyik kommentben is


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9858..



2019. ápr. 26. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki annál a kérdésnél kérdezte, hogy miskolci-e a kérdező, valószinűleg ő maga is miskolci, és ott ismer valakit, akit a kérdésben leírtak, ezért az volt a sejtése, hogy a kérdező is ott lakik. Valamelyik humorista pedig Miskolcon született, ezért viccel sokszor a szülőhelyével.
2019. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre, hogy viccelődnének velünk, pedig szeretek viccelődni (a bölcsész-jogász szembenálláson is rengeteget szórakozunk a jogász ismerősökkel - én bölcsész vagyok), legfeljebb a nyíregyiekkel van néha rivalizálás :D
2019. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
most dobbentem ra, h milyen fura nem is a Miskolc. pedig itt lakom mar egy ideje.
2019. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
A showderklubbosok közt sok a miskolci. Ez olyan, mint amikor a negerek egymásra azt mondják, hogy neger az vicces, de ha egy feher ember mondja rájuk az sértő. Ha a miskolci szidja Miskocot az vicces, de ha Bpt szidná akkor azt nem viccnek vennék hanem támadásnak.
2019. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!