Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Zvolenszki...

Mi a véleményetek Zvolenszki Zoltánról és az ő vészjósló elméleteiről?

Figyelt kérdés
Megnéztem a legtöbb olyan videóját amiben ezekről beszél, és kiváncsi lennék más véleményekre is. Összességében arról van szó, hogy összeesküvés elméletekről, a világ végéről és hasonló kaliberű dolgokról beszél. Aki ismeri a videóit és van is véleménye ezekről a dolgokról az kérem ossza meg velem.

2019. ápr. 26. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Éppen a mágneshorgászatos videóit néztem amikor jött az értesítés, hogy új videót töltött fel, sajnos nem Ő, mert ma meghalt szegény. Nyugodjon Békében. :(
2019. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Iszonyatosan megdöbbentett engem is a hír. Fel sem tudom fogni... Nem ismertem Őt, viszont így videókon keresztül is annyi mindent adott, hogy nagyon fáj az elvesztése...
2019. máj. 12. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Pont az konteó hívősége juttatta sírba. A gyógyfüvekben meg egyéb baromságokban hitt, orvoshoz nem járt, ilyen életmód mellett amit élt, pedig eléggé oda kell figyelni. Na mindegy hát nyugodjon békében. Mondanám hogy szegény családja, de igazából egy kitartott fővel kevesebb otthon.
2019. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3 Állítólag a vérnyomása is 200-as volt. Csoda hogy eddig bírta.
2019. máj. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!