Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 40 év felett mennyire érdemes...

40 év felett mennyire érdemes tanulásba kezdeni, társat keresni, munkát keresni? Vagy hagyjam is, mert lehetetlen?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Szóval, ha élsz kb 75 éves korodig, akkor azt a maradék 35 évet hogyan szeretnéd eltölteni? Milyen életet szeretnél magadnak?


Élethosszig tartó tanulás van, nem mondták még?

2019. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Sosem késő tanulni, ahogy pályát változtatni sem.
2019. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
A társkeresés miért ne lenne érdemes? Az új munka is megvalósítható. A tanulás már attól függ, mit szeretnél elérni. Mert azért vannak oylan dolgok, amiket már 40 év felett nem lehet elérni a tanulás terén.
2019. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindent érdemes!

Nagynéném 50 éves (!!) lett idén, és most csinálja a második diplomáját munka és család mellett. Természetesen nem is néz ki 40-nél idősebbnek. Fiatalos habitusa van, mivel mindig van terve és célja.

2019. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Érettségi kellene, elsősorban, bár félek, hogy a matek miatt nem jönne össze, a felnőttkori felmentésnek meg igen borsos ára van :(

Vagy tanulhatnék nyelvet, de azzal önmagában nem mennék sokra, attól tartok.Például ha fordító vagy tolmács akarnék lenni...

De érdekelne például a kineziológia is, ahhoz meg talán nem kell érettségi sem és azt tudom, hogy gond nélkül megtanulnám.Igazából bármit, ahol nem kell számolni.

Szélesebb skálán akarok válogatni amunkahelyek közül, vagy vállalkozni, mert a fizikai munka nem nagyon megy nekem.

2019. ápr. 27. 18:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az érettségi mindenhol követelmény! Ez egy minimum, amit teljesítened kell!


"A kineziológusi szakképesítés megszerzéséhez természetgyógyászati, egészségügyi és kineziológiai vizsgák szükségesek. "

[link]

2019. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az érettségi csak egy szűrő, semmi más.Egy felesleges procedúra ahhoz, hogy olyasmit tanulhassak, amit érettségi nélkül is símán meg tudnék tanulni.
2019. ápr. 27. 18:37
 8/9 DooDo ***** válasza:
Esti sulin csináltam meg az érettségit, ahol elég vegyes volt a korosztály. A legjobb tanuló volt egy 43 éves nő, akinek 3 gyereke van. Letette az érettségit, egyetemre ment, és dolgozik mellette. Mindenképpen megéri:) Társat keresni is persze. Édesapám 52 éves, és most találta meg egy éve a teljes boldogságot. Nem szabad feladni, pláne nem egyedül maradni.
2019. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt tedd ami jól esik neked,ha jön a boldogság ne mondj nemet rá. Tanulni is lehet persze lehet orvos már nem lehwtsz,de ápolónő, tanár, stb. még igen. A human beállítottságú tantárgyak tanulásához sosincs késő. Nekem levelező főiskolán volt 60 feletti evfolyamtarsnom is.
2019. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!