Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is lehangoló a gyk?

Szerintetek is lehangoló a gyk?

Figyelt kérdés

#negatív #hngulat
2019. ápr. 28. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Az. Igazi kérdés már alig van.
2019. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Az, főleg a cenzúra, meg a sok nyomorult, "Sose lesz nőm?" kérdés.
2019. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Eléggé mindenki csak panaszkodik rajta, bár a való életben is :D szóval mindegy.
2019. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Ide többnyire a kérdéseikkel, problémáikkal jönnek az emberek. Aki boldog, és remek kapcsolata van, az nem tesz ki kérdést, bár erre is volt példa, akkor mindenki lesavazta, hogy menjen dicsekedni máshova. Szóval, ha itt vagy, akkor tudomásul kell venni, hogy nem feltétlenül a legkiegyensúlyozott felhasználók közé keveredsz. Ez nem azt jelenti, hogy nincsenek ilyenek, mert vannak sokan, akik jó tanács, segítségnyújtás miatt vannak itt.
2019. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azt látom, hogy egyfajta rózsaszín ködben él itt minden válaszoló....



Mindenben tökéletesek, szupererősek, szuperpozitívak.

Itt a munkamánia a menő, itt az a menő, ha hajtasz, itt minden problémádat meg kell tudni oldanod.

Itt szuperelfogadóak, nem lehet emberről, emberi tulajdonságról kérdést feltenni, mert törődj a magad dolgával, miért baj, hogy xy úgy él (persze a kérdezőt azért lehet savazni).

Itt mindenkinek 36 órából áll a napja.

Itt mindenki tudatosan él.

Itt mindenki többet keres, mint a való életben hallani.


Meg egyébként nem is feltétlen mindig elvakultan hurráoptimista az oldal, hanem csak fura - és más, mint a való életben.



Ha jól emlékszem, ma is vagy 3 kérdésnél (melyek nem az enyémek) csaptam a homlokomra, hogy jesszus, ez a gyakoris felfogás......



Kérdésből nyilván a negatív van itt.

Nem tennék fel kérdést, ha lenne szabadidőm, lenne párkapcsolatom, lenne karrierem. Nem kérdezném meg, hogy jaj, ez a hetem is jó volt a munkában, szombaton pedig túráztam a párommal, vasárnap fürdőben voltunk, de jó nekünk, mit tegyek ellene? :D

2019. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: +1


Mostanában gondolkodtam el azon, hogy nagyon sok ember durván begyöpösödött gondolkodású, idióta felfogása van, egyáltalán nem tartja tiszteletben/fogadja el a másik véleményét. Szerintem aki normális és okos, nem köt bele azért másokba, mert nem ért egyet vele (vagy legalább intelligensen vitáznak, de az megint csak nem egy emberes dolog :D) :) Viszont itt gyakran az ellentéte megy. Ez más felületeken is így van, akkor meg csak lesek, amikor névvel és arccal kötözködnek...


Itteni példákból látom, hogy rengetegen kábé váltig állítják, hogy egy szülőnek nem kell támogatnia a gyerekét, miután betölti a 18-at. Vagy nem hiszik el, hogy vannak olyanok, akiknek jól megy az élet (pl. a szüleivel jól kijön, őmaga keres annyit, hogy a következő fizetésig is marad a bankszámláján, párkapcsolata jól működik, vannak barátai, jól néz ki).


Én meg túl fiatal vagyok... :D

2019. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 3 éve megy ez a lejtmenet.
2019. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!