Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én ma egyszeruen hasznslhatatl...

Én ma egyszeruen hasznslhatatlan vagyok. Álmos, nyomott. Nem bírok figyelni. Ez valami front? Ti hogy vagytok ma?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 29. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Dettó, de 3 napja 5 órat alszok, mert országot járunk. Ezért vettem ki mára szabit, hogy ezt kipibenjem.
2019. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egész múlt héten ilyen voltam, pedig pihentem, nem voltam kialvatlan. Biztosan valami beütött most, azért vagyunk ilyenek.
2019. ápr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nálam sem ma kezdődött már....

figyelek az alvásra, iszok eleget... tanulnom kéne, erre csak kínlódok... konkrétan kár belém a kávé is :

2019. ápr. 29. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is, pedig lenne melóm
2019. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tuti, nem voltam magamnál, az agyam nyomott volt.
2019. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtatok, valahol megnyugtató, hogy nem csak en voltam így. Ezek szerint akkor nem

Bennem van -volt a hiba :D

2019. ápr. 30. 07:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Wow, ez kicsit meglepett. Azt hittem, hogy csak velem van így, de már negyedik napja totál lassú vagyok.
2019. ápr. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!