Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedülálló magányos férfiak!...

Egyedülálló magányos férfiak! Hogy bírjátok nő nélkül?

Figyelt kérdés
Mióta vagytok egyedül és hogy bírjátok nő nélkül?
2019. ápr. 29. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Egy hónapja szakított velem a barátnőm. Nagyon rosszul érzem magam azóta. 39F
2019. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Jól. Kell a francnak sok elcseszett gorilla.
2019. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Még nem kérdezted egész jól.


Igazából sose volt kapcsolatom mióta felnőtt vagyok (most 30 eleje). Lehet mivel nem is tudom milyen lenne egy nővel így kevésbé visel meg a dolog, sokszor jó lenne ha lenne de azért a nap nagyobbik részében bőven máson jár az eszem.


Gondolom szakítás után lehet ez komolyabb probléma, ha sokáig nincs csajod hozzászoksz a dologhoz.

2019. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alain Delon ***** válasza:
45%
Nagyon patent! Nem kell senkihez igazodni, azt csinálok, amit akarok. Mint az előttem szóló, nem is éltem nagyon nővel, csak kicsit. Nem sírom vissza.
2019. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Kissé nehezen, hogy jön a jobb idő, és a nők is könnyedebben öltöznek. 37 vagyok, és még nem volt senkim sem, de egyre jobban azt érzem, hogy jó lenne végre valaki, aki elfogad.
2019. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok én is mint a 3# válaszoló, nem volt még kapcsolatom, szabadnak érzem magamat és azt tehetek amit csak akarok, világot akarok látni és nem hiszem hogy lenne olyan nő aki egész életében ezt szeretné csinálni vagy is maximum 50-60 éves koromig aztán vissza vonulok :-D mert sok nő gyereket akar én pedig nem szeretnék gyereket csinálni senkinek sem, szóval már is rosszabb esélyekkel indulok a nőknél mint mások.

21F

2019. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26 vagyok, kapcsoalt nélkül, de mivel alapvetően társaságkerülő típus vagyok így úgymond nem is gond ez számomra.
2019. máj. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!