Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy...

Titeket nem zavar, hogy nagyon sokan átlag emberek vagyunk? Hol kezdődik az átlagon túli határ?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 30. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Engem annyiban zavar, hogy pl futásnál nagyon keményen odateszem magam, régóta futok rendszeresen, mégiscsak 11-12 km-re jön ki az átlagsebességem, pedig nagyon sok munkát teszek bele, igaz nem vagyok futó alkat, mert 2m és 95kg vagyok, de nagyon zavar akkor is, hogy ennyire lassú vagyok.
2019. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Önnön maga számára mindenki átlagon felüli és különleges. Nincs is ezzel semmi gond.

Soha senkit sem szabad lenézni vagy alábecsülni. Ez a véleményem.

2019. ápr. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugye megvan az átlag jelentése?

Nem létezik olyan szituáció ahol ne lenne ennyi átlagember. Ha bármin változtatna a legtöbb ember, akkor onnantól kezdve szimplán az lenne az átlag.

2019. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Csak az elme kreálmánya minden címkézés. Vigyázz, mert amit gondolsz, kimondasz, sokszor megvalósul. Senki sem átlagos, mert mindenki egyedi individuum. Mindenki másban jó, tehetséges és mindenkinek van szerethető tulajdonsága. Más kérdés, hogy a környezet hatásainak mennyire fekszünk alá, magyarul, milyen emberré válunk, változunk az idők során. Ha te azt gondolod magadról, hogy ronda vagy, átlagos vagy, az agyad ennek a képnek a megfeleltetésére fog keresni kivetnivalót a küllemedben, személyiségedben. Magyarul, hogy igazolja ezeket a gondolatokat, amiket az egód táplálta elméd kreál. Pozitív gondolkodásnál is működik. 31F
2019. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem zavar, mert aki figyel, az az átlagban is észre tud venni értelmes-, vagy épp nagyon értelmetlen egyéneket, így nézve meg nem vagyunk átlagosak, mert hisz minden ember egyedi.

Az átlagon túli határnak is 2 véglete van, az, amit az előbb írtam.

2019. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te, normálisnak tartod magad???
2019. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!