Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosak az erzelmeim?

Jogosak az erzelmeim?

Figyelt kérdés
Van egy munkakor, amirol evek ota csak almodozom, nagyon kemeny felkeszules es tudas kell hozza - es igy tunt, megfelelek a kriteriumoknak es lassan elkezdhetek dolgozni benne. Errol sokat meseltem az egyik kozeli rokonomnak, aki penzugyileg es kapcsolatrendszerileg is eszmeletlenul a topon van. Ot ez “megihlette” es most a sajat ceget akarja megalkotni ebben az agban, felkutat mindent, hogy hogyan epulhetne bele (az, amiben o dolgozik, eg es fold az en terveimhez kepest). Es most abrandozik, hogy jaj de jo, az egyik baratomnak van erdekeltsege ebben, majd o fog segiteni. Tudom, gyerekes ezt erezni, de kicsit olyan, mintha megfosztottak volna az otletemtol es kicsit lelombozodtam attol, hogy amit en evekig epitgettem, az neki harom meeting volt, es mar kesz is.
2019. máj. 1. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó iskola volt ez neked.

Soha többet ne meséld el az ötleteidet, mielőtt nem védetted le.

A rokonod meg gátlástalan.

2019. máj. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!