Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb életkor?

Melyik a legjobb életkor?

Figyelt kérdés

2019. máj. 2. 17:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
140 körül, akkor aztán laza az ember.
2019. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a legjobban érzed magad a bőrödben.
2019. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

2. +1

Én minél idősebb vagyok, annál jobb az életem és annál jobban érzem magam.

2019. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tizenéves, huszonéves és még harmincasként is jó. Az ember lelkes, tele van tervekkel, de még nem nyomasztják a kötöttségek. Persze anyagilag még nem biztos, hogy egy huszonéves révbe ért, de ha csak magadat kell eltartanod, akkor nincs nagy teher. Negyven felett már nem jó (külcsín romlik, egészségügyi nyavalyák, életközepi válság, gyermekek felnevelése miatti szorongás stb.), mert bár lehetnek tervek, de tele vannak az emberek kötöttségekkel, elsősorban a család eltartása miatti stressz, hitelek törlesztése, az idős szülők gondozása stb. És a munkahelyen is nagyobbak az elvárások, mondván, hogy te már tapasztalt vagy, tudnod kellene ezt azt. Én is kíváncsi vagyok mások véleményére. Melyik a legjobb életkor?
2019. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik korban van öröm és jó értelemben vett meglepetés és mindegyikben van szorongás, bánat.
2019. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Én 16 vagyok, szerintem most. :)
2019. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21F vagyok eddig még nagyjából minden jó volt, na jó azért már korábban volt rossz dolog de most nagyon szarul érzem magamat elég sokszor, pedig most vagyok fiatal most kéne élnem, csak az a baj hogy későn értem meg, így sok jó dologból ki maradtam, most szeretném ezeket be pótolni, jól érezni magamat, szórakozni, meg tanulni legalább az angol nyelvet de egyszerűen nem megy, tiszta szarul érzem magamat, nem tudom hogy mihez is kezdjek stb.. vagy van ötletem, tervem de ahoz legalább angolul kéne hogy tudjak,azért hogy országokban meg tudjam magamat értetni, de szóval nem tudom,itt van ez a suli is ahol szakmát tanulok de ez egy szar, nem tetszik, nem is vagyok benne jó, lassú is vagyok, szóval van baj nálam, de lehet hogy csak a fejemben, bocs hogy negatív dolgot írok sorry,én úgy érzem hogy gyerek koromban azért sokkal jobb volt szóval 8-14-15 éves koromig szuper volt.
2019. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A kamasz korom jó volt, sok pozitív emlékem van, most fiatal felnőttként azt tudnám mondani hogy szörnyű, nagyon nem így képzeltem el annó kamaszként. De reménykedem benne hogy egyszer még lesz jobb is...
2019. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évesen voltam a legjobb formában! (De régen volt...)
2019. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 57 vagyok, de minden életszakaszomban jól éreztem magam a bőrömben, mindegyiknek megvan a maga előnye. Mondjuk az 55 fölött esetlegesen megjelenő egészségi problémák azért rontanak a dolgon.

De ha ki kellene emelni egy szakaszt, akkor a 20 és 30 közötti életkort választanám. Az viszont a mostani eszemmel lenne az igazi :)

2019. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!