Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 éves lettem és úgy érzem...

24 éves lettem és úgy érzem élményt a fiatalságom. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Kamaszkorban nem voltak barátaim, nem jártam sehova, és a csajok is kimaradtak

2019. máj. 4. 19:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elment bocsi
2019. máj. 4. 19:32
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is ennyi vagyok és tök fiatalnak érzem magam. Veled valami baj van ha már most öregnek érzed magad.
2019. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Nincs, egyedül vagy ezzel a problémával. Amúgy hányszor kérdezed még meg?
2019. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok, én is most kezdtem el élni az életet, sőt olyannyira hogy már el is buktam egy tantárgyat ami miatt évet 1 évet csúszok.


Volt hogy heti 4-5 lánnyal találkoztam és arra a tudatos döntésre jutottam, hogy a karrierem nem ér semmit sem ha nincsenek normális emberi kapcsolataim és persze nem is érhetek el igazán sokat ha nem tanulok meg jól bánni másokkal.


Szóval most kezdtem el igazán élni. Ugyan ezt te is megteheted még 24 évesen ... az még nem késő, de ne várj mert közel 30hoz már a lehetőség sem lesz meg rá...

2019. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem ment el a fiatalságod, a legjobb korban vagy, állj fel a gép elől, jön a nyár, keress társaságot, járj el fesztiválokra, koncertekre, kirándulni, menj emberek közé.
2019. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Privatban mar multkor irtam igen ezt elbastuk. Aztan tök ideges lettél hogy te nem csak én. És azt irtad mindent bepotolsz 3 év alatt. Akkor most mi van?? Mert most megint ide irsz és azt irod ugy erzed elbastad. Am jol erzed. Ezt elku@@@@tuk. Nem kicsit, nagyon!!
2019. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 évesen sok dologhoz elkésettnek érzem magam.


Neked javaslom, hogy szervezz programokat / próbálj elmenni programokra, amik megfelelnek az érdeklődési körödnek.



Azt meg, aki szerint ez a legjobb kor, legszívesebben arcon legyinteném. ;)

Borzalmasan nehéz időszak ez, amikor az ember belecsöppen a munka világába, önállósodnia kell. Pénz nagy eséllyel kb csak kajára van. Kap egy pofont, hogy milyen is a valódi élet. Stb....

Nekem életem második legsz.rabb időszaka ez, az első a kamaszkor, 16-20 éves kor között volt.

2019. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De nekem gazdagok a szüleim
2019. máj. 4. 20:11
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát ja a 26 már gáz
2019. máj. 4. 20:14
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Te vagy gáz! 24 évesen azzal jösz, hogy gazdagok a szüleid. Egy beképzelt senki vagy, ezért nincs senkid, így élményeid sincsenek.
2019. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!