Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az gáz ha egy 18 éves lány...

Az gáz ha egy 18 éves lány 30éves férfivel randizik?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 17:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Csak 12 év a korkülönbség.
2019. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem egyáltalán nem.

18 évesen már eldöntheted, hogy kivel, hova szeretnél menni, és jobbesetben azt is meg tudod ítélni, kiben bízhatsz.

2019. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%
Nem gáz, csak ismerd meg őt jól, mielőtt komolyabbra fordulnának a dolgok...
2019. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
Az nem gáz, hogy egy 18 évesnek még ennyi esze van, hogy egy 30 évessel szúrja el a fiatalságát a gond inkább ott van, hogy valakinek 30 évesen egy 18 éves kislányra fáj a foga.
2019. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
47%

A 30 éves férfinak gáz igazán.


A 18 éves részéről inkább csak kíváncsiság.

2019. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
23%
4, irigykedsz, az a bajod.
2019. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Mire irigykedjek? Hogy 30 évesen ennyi esze van valakinek, hogy egy hullámhosszon tud lenni egy 18 évessel? Én 23 vagyok és buszt vezetek, így elég sok 18-19 éves kiscsajjal tudok dumálni és maradjunk annyiban, hogy a 90%-val még egyéjszakás kaland se kéne annyira buták.
2019. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hát... Ha téged nem zavar, hogy jó eséllyel úgyse hosszú kapcsolatra kellesz, akkor nem baj. (Lányokat 18 éves korban még szokta zavarni általában.)
2019. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%
Az, nyilván tudjuk miről szólnak ezek a kapcsolatok. Persze van az ezerből egy kivétel, de arra nem alapoznék
2019. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%

6# Én 21 évesen azért nem jövök össze többnyire 18 alattival, mert óriási morális megkötéseim vannak amik nem engedik hogy fizikai kapcsolatot létesítsek egy 16-17 évessel ami még maximálisan elfogadott Magyarországon.


... csak nem tudok velük beszélgetni. Plusz teljesen máshogy éli meg a mindennapjait egy egyetemista és egy gimnazista...


Szóval ha látok egy velem egy korút egy 16 évessel nem irigységből mondom hogy gáz a fiú részéről, mert én is 16 évesekkel lennék.


Ugyan ez a 30as példára is. Nyílván szexuális értelemben izgató lehet, de akkor is a férfi részéről már inkább perverzió a lány részéről meg új dolgok kirpóbálása.


Meg igenis gáz ha egy 30 éves ilyen szinten van, mert a legnormálisabb nőket 20től 25ig lecsapják a piacról és utána elkezdődnek a megesküvések és nagy eséllyel soha sem fog magának megfelelő társat találni csak valamilyen megesküvéssel az opciói küzül a legjobbat ha szerencsés.


Így nagyon gáz az ő részéről.


Nem kötelező a házasság és gyerekek, de nem igazán tűnik boldog jövőnek egyedül megöregedni család nélkül és valószínűleg barátok nélkül is hiszen,


...van az a pont/kor az életben amikor az ember már nem barátkozik új emberekkel mert ott a család és eleve kialakult mély kapcsolatok ... azaz már nem keresnek új baráokat...


Ezért gáz és szomorú a 30 éves férfi részéről.

2019. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!