Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha azokra az időkre is nosztal...

Ha azokra az időkre is nosztalgiával emlékszem, amikben nem voltam akkor boldog, ez azt jelenti, hogy lefelé halad az életem?

Figyelt kérdés

2019. máj. 6. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem pl egyrészt lefelé halad, másrészt nincsenek már mellettem bizonyos személyek, és mások se, akik kitölthetnék ezt az űrt.
2019. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Engem mindenféle kiskori emlékem jó érzéssel tölt el. Szerintem van benne egy ilyen megbocsátás, megbékélés a múlttal. Az első alkalom amikor megismerkedtem az ilyen érzésekkel. Mintha a rossz is egy ajándék lenne, mert még azt sem érdemlem meg. Ezért tölt el hálával.

De ha lefelé is halad valami, lehet azért volt, hogy legyen lendülete a csúcsig.

Ha visszafelé nézel, nehezebb előre menni. Ha az árkot nézed a kocsiból ülve, nehezebb az úton maradni. Az úton pedig száguldani milyen jó.

2019. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!